03 March 2017

Dermokozmetika İle İlk Tanışma ve Alışveriş

Yaz ayının yaklaşması sebebi ile güneş koruyucu krem almak hevesinde idim. Benim için ilk deneyim olan Dermokozmetika sitesi iletişime geçti tam da bu sırada. Ürün gönderimi ve site tanıma yazısı yazarak bahsetmek istedim. Artık bu tür siteler çok fazla herkes az çok sitelerin özelliklerini biliyor sizi sıkmadan kısaca bahsedip alışveriş detayıma geçeceğim. Takdir edersiniz ki site ile ilgili her şeyi denemem mümkün değil tecrübe ettiğim kısımlara değineceğim.

İlk önce adından da anlaşılacağı gibi Dermokozmetika dermokozmetik dediğimiz ürünlerin bulunduğu bir alışveriş sitesi. Bakim ürünlerinin hepsi (vücut saç ağız güneş koruma, anne, bebek, erkek), Makyaj ve Sağlık ürünleri mevcut.İlk olarak çoğu ürünlerde fiyatlarının diğer sitelere göre çok uygun olması ve sürekli kampanyaların yer alması. Alışveriş yapmadan önce aklıma gelen bütün siteleri açıp fiyat karşılaştırması yaparak öyle almayı tercih ediyorum genelde. Cilt tipim yağlı ve devamlı aldığım temel ürünler var baktığımda uygun fiyatlı Dermokozmetika idi. 
Bir sorun olduğunda müşteri hizmetlerine tel ve mail ile ulaşım imkânı var. Maillerime anında dönüldü hatta ben geç kaldım cevap vermekte :) Gönderim ve kargolama çok hızlı aynı günde siparişim oluşturulup ertesi gün akşamına elimde idi. (Kargo Aras ) İstemediğim halde tester gönderimi fazla oldu ve iyi pahalı marka üstelik.ducray güneş kremi

Ducray markasını daha önce hiç denemedim. Yağlı ciltli bir insan olarak ideal güneş koruyucumu hala arıyorum. Ducray Melascreenuv Yaşlanma karşıtı ve güneş lekesi oluşumuna engel olması vaadi ilgimi çekti merak ettim :) İlk deneme olarak cildimde yarattığı yumuşak his çok hoşuma gitti diğer etkiler için biraz kullanmak lazım ne dersem yanlış olur. 
  
Hızlı ürün gönderimi, olumlu iletişim, özenli paketleme ve tester için teşekkür ediyorum. İlk tanışma olarak gayet olumlu izlenim oldu benim için. Ayrıca bakmak isterseniz gerçek  kullanıcıların süslüsözlük te genel olarak Dermokmozmetika hakkında olumlu paylaşımlarını da görebilirsiniz. Umarım hep böyle devam eden müşteri blogger dostu olan bir site olurlar. 
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...