14 June 2016

LR Healthy&Beauty Ürünlerini Tanıdık!

Geçriğimiz haftalarda blogger arkadaşım Başak'ın tanıdığı olan Deniz Tüzemen Hanım'ın marka konusunda bilgi vermek ve meşhur Zeitgard makinesi konusunda tanıtım yapması içim Başak'ın (@larcencielblog) daveti bir kaç blogger arkadaşım ile ile Sardunya Cafe'de buluştuk.


Şu aralar ismini çok duyduğum sosyal medyada iddialı fotoğrafların paylaşıldığı LR Alman markası. Test konusunda önemli bir imaja  sahip olan Alman "dermatest" onaylı. Ülkemizde bu onaya sahip nadir markalardan. En çok gördüğüm aleo vera içerikli ürünlerinde ise 200 çeşit aleo vera bulunuyor imiş. Her şeyin modası olduğu gibi şu aralar da çok trendy olan yüz temizleme makinesi ile kırışıklık karşıtı olan Zeitgard1 ve Zeitgard2 ilgimi en çok çeken ürün oldu.


Zeitgard Yüz temizleme cihazı iki farklı başlık seçeneği bulunan diğer makinelerden farklı olarak ise fırçaların dönmedi sadece titreşim ile yüzü temizleyen yüz temizleyen bir alet. LR ürünlerinin en hassas ciltler için bile uygun olduğu görüşüne sahip. Hatta makinenizi bu konuda test etmek isterseniz naylon çorabınız üzerinde test edin eğer kaçırıyor ise cildinize de pek nazik davranmayacağını söylüyor.


İkinci makinamız ise  "iğnesiz botoks " iddiası ile Zeitgard2 Anti-aging. Bu makinenin kendine ait göz ve yüz için kremi ile temizleme mendili mevcut. Verdiği titreşimler ile cildin en derin katmanına inmeyi ve bu sayede kullanılan kremlerin derinin altına nüfus etmesini sağladığı iddiasında bulunuyor. Hatta düzenli kullanım sonrası ince çizgilerin açılacağı söyleniyor.


Buluşmada ürünü üzerimde test etme :) şansı oldu. Şöyle söyleyebilirim. Makinanın üç farklı ayarı var. Aynı zamanda sıcak ve soğuk ısı da veriyor. Belirli hareketler ile göz çevresi ağız çevreme uygulandı. Uygulama sonrası etkilerini şöyle söyleyebilirim. Yüzümün bir tarafı ile diğer tarafı arasında kesinlikle fark vardı olmadı desem yalan söylemiş olurum. Uygulama olan taraf daha diri toparlanmış nefes alan taraftı. Kaş düşüklüğü problemi olan ben için olumlu bir etki de oldu bu kısımda. (Videosunu altta izleyebilirsiniz)
Uygulama sonrası makineden etkilenmedim desem yalan olmaz. Her ürün zaten düzenli kullanım sonrası etkisini gösterir ise bu makineye de şans versem mi düşünmeden edemedim. Bir gün üye olur isem bu makineyi almak için olabilir :) 


Deniz hanım o kadar  nazikti ki  toplantıda olan blogger arkadaşlarım @ankaraetkinlik @bngkrc @nily21 ve @buraliolmayan ve bana hediyeler verdi. Ben tam cilt tipime uygun olan nemlendirici kreme sahip oldum. Şu aralar kullanıyorum bitince yazısını yazacağım. 


Davetin için teşekkür ederim Başak'cım :)FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

2 comments:

  1. Canım ben geldiğin ve bu güzel yazı için çok teşekkür ederim! Eline sağlık, öpüyorum çok!!!

    ReplyDelete
  2. rica ederim tatlım ben de öpüyorum çok

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...