12 April 2016

True Eco Beyond: Alice in Wonderland Koleksiyonu ve Mağaza Turu

Beyond Kore markası olup daha önce de tanışma amaçlı mağaza turumuzu yazmıştım. Bu yeni yazımda ise en son koleksiyonu ve eklenen yeni ürünler ile tanışma yazısını okuyacaksınız.
İlk önce koleksiyondan başlayacak olursak. Makyaj koleksiyonunun ismi Alice in Wonderland. En sevdiğim masallardan olan Alis Harikalar diyarında koleksiyona da ismi verilince ortaya şirinlik ve canlılık ötesi cıvıl cıvıl bir koleksiyon çıkmış. Bir de ürünlere baskıların yapılması ambalajı için bile alınır durumuna getiriyor insanı.
Alice in Wonderland makyaj koleksiyonunda olan ürünler şöyle: krem allık, pigment göz farı, renkli dudak yağı ve üçlü oje seti mevcut. Bunlara ek olarak cilt bakımı kategorisinden ise sadece el kremi var.


Koleksiyonun en ilginç ürünü yağlı dudak mürekkebi diye geçen “Glow Oil Tint” ‘den öncelik olarak bahsetmek istiyorum çünkü bu sene bu ürünü başka markalarda da göreceğiz gibi görünüyor. Aslında basit bir dudak parlatıcısı ne özelliği var diyebilirsiniz birincisi yağlı olması sebebi ile bakım nem verme konusunda iddialı ikinci olarak dudağın ısısına göre ve kendi rengine göre dudakta uyum sağlıyor olması. Çok kuru dudaklarınız var ise bu silahşörlere şans verebilirsiniz. Fiyatı 40 lira civarı. 

İkinci sıradaki ürün ise sıkıştırılmış pigmentasyonu yüksek krem farlar (“Glow Cream shadow”). Renkler ise tam masal diyarında olacak tonlarda. Elimize sürdüğümüzde kabında olan renk ne ise aynen anında rengini verdi. Pembe mavi mor koral tonlarında en uçuk renkler var. Ben içlerinden en çok krem, kehribar yeşili ve altın-kahve tonlarında olanları sevdim. Renklerin numaralarını ve fiyatını maalesef tam net olarak hatırlayamıyorum.
Üçüncü sıra krem allıklarda aslında sadece allık da değil dudağa da kullanabilirsiniz. İsmi “Glow Lip&Cheek” diye geçiyor. Yapıları cidden tam kremsi. Renkler yine cıvıl cıvıl. Turuncu pembe arası tonda olan renk favorim oldu.

Veeee makyaj koleksiyonun en son ürünü oje J Ojesiz olmazdı tabisi. “Glow Gradation Set” olarak üçlü halde satılıyor. Biri simli biri pullu diğeri de düz renkte olan üç renkten mevcut. Mavi tonu o kadar güzeldi ki almadığıma pişman oldum. Beyond markasının ojeleri dağılma ve renk verme konusunda çok başarılı. Setin içinde ayrıca Alice Masalından detayları olan minik yapıştırıcılar ve french için bantlar mevcut. Fiyatı 30 lira civarı.


Bahsetmezsem olmaz seride tek cilt bakımı ürünü olan el kremi “Glow Hand Cream” ambalajı ile gayet cezbedici ve içeriğine göre dört farklı seçenekle mevcut. Tester olmadığı için ürünü deneme şansım olmadı yapı koku durumu ile ilgili olarak bir şey diyemeyeceğim maalesef. Fiyatı yanlış hatırlamıyor isem 20 lira civarı olması gerekiyor.


Yazıyı çok uzatıp sizi sıkmak istemiyorum. Koleksiyon dışında Beyond markasına eklenen yeni ürünlerin neler ise şöyle: 
*Happy Snail 24 ayar Altın ve Kırmızı Gingseng Serisi: Nemlendirici , Pelling ve Maske’den oluşuyor.

*Saç Bakım Ürünleri: Serum , Emülsüyon, Nemlendirici Krem ve Losyon

Her zamanki gibi Demet Hanım bizi elimiz boş göndermedi. Tester konusunda en bonkör mağaza/firma diyebilirim. Blogger arkadaşları bu konuda çok destekliyorlar. Mağazaya gidince tester istediğinizde geri çevirmeyeceklerdir diye düşünüyorum. 
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...