01 February 2016

Rival de Loop Hydro 7'li Bakım Kapsülleri - Her Cilt Tipi İçin

Rossmann diğer kozmetik firmalarının arasında açık ara en sevdiğim mağaza. Alman ürünlerine olan güvenim ve mağazada aradığım her şeyi uygun fiyata bulmak da olunca her hafta uğramadan edemiyorum desem yalan olmaz sanırım. Yine çok sevdiğim indirimde uygun fiyatlı bulup aldığım ve çookkkk memnun kaldığım markanın kendi bünyesine özel ürününden bahsedeceğim.

Rival de Loop markasının sadece Rossmann'da satıldığını Alman markası olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Daha çok reklamını  kozmetik ürünleri ürünleri üzerine yapılsa da da cilt bakım ürünleri de hiç fena değil. Bir kaç tane bu markanın ürününü kullanıyorum ve acayip memnunum. Sırası ile hepsinden bahsedeceğim. Postumuzun konusu olan kapsüllerden başlayayım istedim.

rival de loop hydro kapsül
Benim minik mavi kapsüllerim :) Ambalajlarını bile ayrı seviyorum çok sevimli pratik geliyorlar bana. Aslında ürün her gün birini kullanmaya yönelik yani bir haftalık kür için hazırlanmış ancak ben böyle kullan-mı-yorum. Haftada bir kullanmayı tercih ediyorum. Soğuk hava koşullarında kuruyan cildime nem sağlasın diye ya da haftada iki oluyor bu sayı. Ürün su bazlı olmasına rağmen nem vermesinde hiç bir sıkıntı yok. Sabah kalktığımda vıcık vıcık yağlanmamış ve nemlenmiş cilt ile uyanmama yetiyor.

rival de loop hydro kapsül

Her bir  kapsül ilaç gibi tek tek yuvalarına yerleştirilmiş durumda. Ampül olmadığı için ürünü çıkarmada hiç bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken kapsülleri kullanacağınız zaman yerinden çıkarmanız yoksa kuruya biliyorlar. Mavi elastik yapı daha sert hale geliyor. Hepsini yer kaplamasın diye kasenin içine doldurunca bunu bizzat tecrübe ettim :)

rival de loop hydro kapsül

Kullanım şeklinin aynen arkasında yazan etiketteki gibi yapıyorum. Elimle krem sürer gibi sürmeden tampon hareketler uygulayarak dekoltem boyun dahil yediriyorum. İlk sürdüğümde yapış yapış gibi gelse de banyo sonrası yaptığım için genelde hemen emiliyor cildimde kalan ürünü ise ellerime yediriyorum. İçerikteki parfüm kokusu rahatsız edici değil bunu belirtmek isterim. Hatta ben beğeniyorum kokusunu :) İçerikteki diğer bazı ürünler konusunda bilgim yok olanlar bu konuda bana da yardımcı olabilirler. İçerik konusunda biraz hassasım zira.

**********************************************************
Sonuç olarak uygun fiyatlı indirimde 5 tl ve civarına bulabileceğiniz kendinizi şımartmalık haftalık bakımlara eklenebilecek bu fiyata da hakkını veren bir ürün arıyorsanız deneyebilirsiniz. Her cilt tipi için uygun. Benim cildim hassas ancak alerjik değil bir sorun çıkarmadı sivilce kızarıklık gibi. Önümüzdeki indirimlerde not etmenizi tavsiyede edeceğim bir ürün. Bir sonraki postum ise yine bir benzer bir bakım ürünü ile ilgili olacak.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...