17 February 2016

Alterra Doğal Anti-Age Bakım Ampülleri

Rossmann kalitesi ucuzluğu ve ürün çeşitliliği bakımından gezmeyi alışveriş yapmayı sevdiğim mağaza. Kendi ürünlerini ise ayrı seviyorum. Alterra vegan içerikli olup hayvanlar üzerinde test yapmayan ve uygun fiyatlı markası.İndirim zamanı ise daha da uygun fiyatlı oluyor.
Bu yazımda Alterra'nın her cilt tipine uygun yaşlanma karşıtı orkide özlü bakım 5li 1ml'lik ampülünü anlatacağım.

alterra ampül

Bakım kapsül ya da ampüllerini kullanım kolaylığı pratik olması ve devamlı kullanma zorunluluğu olmaması sebebi ile kullanmayı çok seviyorum. Benim için ideal anlık lazım olan kurtarıcı bir ürün. Alterra Bakım Ampülleri cam ampülde her gün değil de ihtiyaç olunduğunda kullanılacak içeriği sebebi ile nem vermesi beklenmedik derecede iyi  çıktı. Yalnız ampülü kırarken dikkatli olmanız gerekiyor elinizi falan kesmeyin.Camda olması daha güvenli geliyor bana organik sertifikalı olup plastik ambalajlı olan ürünleri alırken iki kez düşünüyorum.

alterra ampül

Argan ve orkide özlü olması bakımını yaparken hyalorink asid olması sebebi ile de nem vermesini sağlıyor. Yaşlanma karşıtı yazdığına bakmayın yoğun bir yapısı yok hatta sudan biraz . Yağlı ciltli biri olmama rağmen rahatlıkla kullandım. üzerinden her cilt tipine uygun yazması kısmı endişelendirmişti ama sabah kalktığımda yatışmış vıcık vıcık yağ olmamış  bir cilt ile kalktım. İçeriğinde olan çiçek kokusunu ben pek sevmedim nedense. Buram buram bir koku yoktu ama sevmedim. Diğer sevmediğim şey ise elime döküp cildime sürdüğümde elimde bıraktığı yapış yapış hali.Yıkamak zorunda kaldım her defasında. 1mllik boyutuna bakmayın  yüz boyun dekolteye yetecek miktarda ürün çıkıyor. 

alterra ampül

Kullandığım ürünlerin içeriğine dikkat ediyorum genelde. Alırken fark etmedim galiba içeriğinde alkol ve parfüm var. İçeriğinde olan ürünler organik sertifikalı dese de alkolü pek sevmiyorum cilt bakım ürünlerinde. Parfüm olmasa daha da iyi olur bence çok da elzem değil cilde faydası olduğu da söylenemez.

alterra ampül

Şu aralar fiyatı birazcık artsa da ben indirimli aldığımda fiyatı net hatırlamasam da 7 lira kadar idi. Yaşlanmaya hazırlık yapmak kendinizi şımartmak haftalık bakımınıza eklemek isterseniz şans vermeniz gereken bir ürün. Haftada bir kullanımda bir aydan fazla yetecek  ve aynı zamanda bu içeriğindeki maddeler sebebi ile de en uygun fiyata alabileceğiniz bir ürün. 


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

1 comment:

  1. Merhaba; bende Alterra markasının su nanesi içeren yüz temizleme köpüğünü kullanmıştım.Temizlemesi başarısızdı.Güle güle kullanın.Sevgiler.

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...