22 September 2015

Kırtasiye Ürünleri Alışverişim


Kitapçılarda saatlerimi geçirdiğim gibi aynı özeni kırtasiye dükkanlarında da gösterebilirim. Not defteri kalem post it sınır tanımıyorum bu konuda. Aaa bu da çıkmış şu da varmış deyip cüzdanı orada bırakıp eve dönesim geliyor. Her uğradığımda alacaklarımı sıraya koyuyorum hatta :)

Yine günlerden bir gün rastgele girdiğim bir markette kırtasiye ürünleri görünce yine dayanamadım. Ürünlerin piyasa fiyatlarını az çok da bildiğim için uygun fiyatlı görünce hiç düşünmeden aldım tabi ki dayanamayıp. Evde iki tane ufaklık olunca kesin sırf onlar için bile alırdım ( kendim de inanmadım tabi bunu yazdığıma kendim için aldım hepsini aslında )Aldıklarımın hepsi BİM Marketlerden. 32li keçeli kalem, ne zamandır arayıp durduğum şekilli makas ve renkli fotokopi kağıtları. Yanlış hatırlamıyor isem hepsine 12 civarı ücret ödedim. Hatta bu yazıyı yazmadan önce de iki tane daha şekilli makas aldım.


Şekilli makasları her yerde bulamıyorum maalesef bulmuş ilen de kaçırmak istedim.Set halinde idi hepsi. Ankara'da kırtasiyelerde set halinde olanlar var ancak pahalı. Tekli almak isterseniz de Beğendik Kocatepe , Gimsa Marketlere bakabilirsiniz hatta en ucuzu Gimsa Marketlerde. 1.50 ve 2.50 farklı fiyat seçeneği mevcut. Yalnız alırken kesinlikle kontrol edin. Dişli makaslar olduğu için kağıdı kesmeyip parçalaya biliyorlar. İnternetten almak isterseniz de Tichibo'ya kesin bakmalısınız. Ürünlerinin kalitesini seviyorum zaten indirime de denk gelir ise harika olur. 12li seti 24 lira civari idi sanırım indirimi ile tükenmedi ise alabilirsiniz zaten  şu aralar sürekli indirimde stok güncelleme yapma durumları olabiliyor.FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

1 comment:

  1. ben de bir kova kadını olarak bayılıyorum kırtasiyelerde dolaşmaya.. hiç bir şeye ihtiyacım olmasa da iki renkli kalem alıp çıkabiliyorum :)

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...