28 April 2015

Metis Poliklinik - Cilt Bakımı Deneyimim!!!

Geçtiğimiz günlerde Metis Poliklinikte Markör Ajansın da katkıları ile cilt bakımı yaptırma şansı elde ettim. İlk defa komple cilt bakımı yaptırma şansını da yakalamış oldum. Yaptırdıktan bir kaç gün sonra kullandığım ürünlerin etkilerini daha iyi görünce cilt bakımına bir kaç ayda bir devam etmeye de karar vermiş oldum sayelerinde. Bu tür bakım güzellik ürünleri deneme yanılma yöntemi ile ancak tecrübe edilerek daha iyi ya da olmasını hiç istemem daha kötü sonuçlar elde edebiliyoruz. Hep üzerinde defalarca düşündüğüm güvenmekte sıkıntı çektiğim bir durum oldu benim için kendini başkasının eline teslim etmek. Neyse ki ilk denemede gayet olumlu izlenim ve tecrübe oldu benim için :) Bu sebeple de bloğa yazmasam olmazdı.
 
metis poliklinik
 
İlk önce bana uygulanan işlemler sırası ile şöyle idi:
1.   Dermatolog kontrolünde cilt analizi >> Yağlı ama nemsiz lekelenmeye iz kalmaya müsait hassas bir cilt
2.   Temizleme <<  cilt tipime uygun bir ürün ile
3.   Buhar
4.   Peeling
5.   Komedon ile siyah noktaları temizleme
6.   Maske
7.   Masaj
8.   Nemlendirme  >> dengeleyici krem + göz çevresi için krem
9.   Tonik
10. Güneş koruyucu
İşlemlerin hepsi işlemlere göre ayrılmış tek bir odada yapıldı. Cilt bakımı vücut bakımı Cildiye Muayene odası gibi odalarda yapılıyor bütün bakımlar. Ayrıca erkek ve kadın olarak da ayrılmış durumda. Cilt bakımı odasında dinlendirici müzik eşliğinde eğitim almış  kişi tarafından sohbet ede ede bakımım yapıldı :)
 
metis poliklinik
 
MetisPoliklinik'de Yeşim Hanım ile biraz sohbet edince Nisan ayı sonuna kadar devam edecek olan bahar kampanyası konusunda da bilgi aldım. Komple cilt bakımı ( benim yaptırdığım gibi) 100 tl olarak indirimde. Kimyasal Peeling ise 200 tl. Cilt bakımının yanı sıra el ayak bakımı botox  lazer uygulamaları mevcut. Lazer makinaları ise Alexandrite ve Diot. Vücut epilasyonu tüm kol + bacak + genital bölge 600 tl olarak da bahar kampanyası içerisinde yer alıyor.  Yaza ince girmek isteyenler için ise Bölgesel incelme lenf drenaj seans başı 1000 tl  Benim en çok merak ettiğim ve yaptırmak istediğim Carbon Peeling ise 4 seans haftada bir kez uygulanma ile toplamda 1000 lira. İsterseniz bin lira ve üzeri bakımlarınız da kredi kartına taksit imkanı mevcut. Bu fiyatlar bahar kampanyası fiyatları tekrar belirtmek isterim.

sitesine bakmak ve iletişim halinde olmak isterseniz sitesi http://www.metispoliklinigi.com  ve sahibesi Yeşim Hanım çok güler yüzlü. Çalışanlarının cildi ışıl ışıl. Ben dikkat ediyorum da birazcık böyle şeylere dikkatimi çekti :)

 
 
İnstagram:     Kovakadiniyimben
Twitter:      Kovakadnymben
Facebook:      Kova Kadınıyım BenFACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

1 comment:

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...