27 November 2014

Rimmel London Kate Moss Gel Eyeliner

En son Watsons indiriminden  hep sevdiğim marka olan  sevdiğim Rimmel London'ın Kate Moss serisinden sırf merak ettiğim için aldığım gel eyeliner almıştım. Aslında ambalajı itibari ile çok itici gelmişti ( ürün rengi  yeşil diye neden ambalajda yeşil yapılır ki )  ilk başta ancak hem rengi hem de  indirimde  olunca bir anda ikna oldum ve aldım.Ürün 2.4 gramlık sert plastik kavanozda camda olsa ise daha güzel olurdu tabi :) 005 Emerald ismi ile müsemma çok güzel bir yeşil renge sahip. Maybelliene markasında da olduğu gibi yanında eyeliner fırçası ile satılıyor. Seriden ülkemize gelen tek renk yeşil maalesef. Diğer renkleri de en kısa zamanda gelir umarım.
Fırçasında sürüm sırasında bir sıkıntı yaşamadım. Daha önce başka markanın aynı amaçlı fırçasını kullandığım için alıştım artık. Temizlemesi de kolay bir fırça.

Eyeliner yapı olarak gayet yumuşak. Sürümü kolay. Kalıcılığında bir sıkıntı yok. Öğlen sürdüğüm zaman akşama kadar akmadan durdu o konuda çok sevindim. Ambalajında olan aynı rengi de verdi gözümde. Pigmantasyon sıkıntısı da yaşamadım. İçinde ışıltılar var ürünün ancak sürünce parıl parıl duran bir hali yok. Simli simli olmamasını da sevdim. 


Yeşil tonu tam ismi ile uygun zümrüt yeşili. Ördek başı yeşil de diyebiliriz hatta bu renge :) 
İndirimde 13 lira civarına denk geldi normal fiyatı ise 16 lira civarı. Fiyatına göre alınabilir bir ürün bence. 

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. rengi harika gule gule kullan canım ,flormarın jumbo yeşil olan rengi bende var diye almıyacağım .

  ReplyDelete
 2. siyahını severek kullanıyorum, acaba yeşilini de mi alsam? tonu çok güzelmiş =) güzel günlerde kullanın.

  ReplyDelete
 3. Bu ürünü mağazada görüyordum acaba tam bu rengi verebilir mi diye şüphe etmiştim. Harika duruyormuş, bayıldım. Sende güle güle kullan:)

  ReplyDelete
 4. Güzel görünüyor, daha ince uçlu dipliner seviyorum ben o nedenle bu konuda çok kararsız kaldım, hep alacak olup vazgeçiyorum, çok kalın çizgi bana yakışmıyor çünkü renk harikaymış yalnız, ben çok beğendim, vaat ettiği rengi vermesi çok iyi;) güle güle kullan canım.

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...