25 November 2014

Gosh Cosmetics Ankara Lansmanı: #goshgratiste

Geçtiğimiz günlerde Gratis 'in ithal ettiği yeni makyaj markası GOSH  kozmetiğin tanıtım lansmanı İlk olarak Ankara'da gerçekleşti. İlk olarak lansmanın Ankara'da yapılması beni ayrıca mutlu etti ayrıca belirtmek isterim. House Cafe'de yapılan kahvaltı ile güne başlayarak kozmetikleri incelemek blogger arkadaşlar ile sohbet etmek  ürün yorumu yapmak gerçekten çok güzeldi.
Öncelikle GOSH markasından bahsetmek gerekirse: GOSH Danimarka menşeeli hyvanlar üzerinde test yapmayan paraben  içermeyen  bir marka ve diğer ülkelerde de satışı mevcut. Bunun yanı sıra geniş ürün yelpazesine sahip yanlış hatırlamıyor isem 180 çeşit ürün de ülkemizde satışa sunulacak.
Lansmanda kocaman bir masada  bizi karşılayan ürünlerin genel fotolarına biraz göz atalım:
#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste


Ürün Çeşitleri:
*Ruj 
*Lipgloss 
*Rimel
*Allık 
*Makyaj Bazı
*CC-BB Krem
*Pudra
*Kaş Kiti
*Kalem Far
*Bronzer
*Göz- Dudak  Kalemi 
*Lip Laquer
#goshgratiste
En çok neyi tavsiye edersin derseniz kalem farlarına muhakkak göz atın derim. Renk seçenekleri yapısı kalıcılığı gerçekten çok iyi.İndirimde bulursanız hiç kaçırmayın derim.

#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste

#goshgratiste

Larien Dijital de bizimle idi. Lansman ve bizim fotoğraflarımızı çekti. Bu iki foto ise benim yakalandığım fotolar. Çok hoşuma gitti ekleme istedim :)
#goshgratiste

#goshgratiste

Gratis Ailesine ve ev sahibi olan House Cafe sahiplerine  bu güzel lansmanda ilk Ankara'da yaparak bize verdiği öncelik için çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

3 comments:

 1. o göz şeklinde olan paket kaş kiti mi far paleti mi?

  ReplyDelete
 2. merhaba far paleti o
  kaç ürünü siyah ambalajlı ürün :)

  ReplyDelete
 3. Mersin'e Gosh standı kurulsun herhalde en az 2 saat incelerimmm :) çok kıskanıyorum Gosh ürünleriyle erken tanışanları :)

  Benim bloğuma da beklerim pembemakyajcantam

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...