26 November 2014

Farmasi Yüz Ürünleri Yorumu

Farmasi markasından gelen ürünleri yaptığım gruplandırmada son bahsedeceğim ürünler ise yüz ürünleri. Elimde olan ürünler ise CC krem ve terracota allık. İkisinin de detaylı yazılarını okuyacaksınız bu yazıda.

farmasi kozmetik

 *Farmasi CC Krem ( Skin Perfecting Balm)
farmasi kozmetik CC krem
Ürün Özellikleri:  Mineral, Vitamin B3-C , Argan Yağı , İpek Proteini, Yulaf Yağı, Cadı Fındığı yağı, kolajen aynı zamanda SPF25 içeriyor. 
farmasi kozmetik CC krem

Elimde olan ürün renk tonu light to medium. İlk elimde denediğimde çok açık geldi rengi. Yaydığınız ve bir süre beklediğinizde ürün cilt ile bütünleşiyor. Cilde sürüp yaydıktan sonra ürün  gerçek performansını gösteriyor. 
farmasi kozmetik CC krem

Cilde iyice yedirip bekledikten sonra ürün kapatıcılık konusuna gayet iyi performans sergiliyor. Ağır yapısı yok cildinizde ağırlık yapmıyor maske sürmüş gibi bir his yaşamıyorsunuz cilt tarafından da güzel emilip cilt tonu eşitleme görevini yerine getiriyor. İçindeki yağlar sayesinde de nemlendirme etkisi güzel. Altına çok kuru ciltli iseniz ihtiyaç dahilinde extra nemlendirici sürebilirsiniz. Yağlı ciltli iseniz benim gibi parlama durumuna karşı pudra geçebilirsiniz üzerinden.
farmasi kozmetik CC krem

Cildimde yağlı cilt olması sebebiyle geniş gözenekli, bu sebeple gözenekleri kapatma konusunda hemen hemen memnun oldum diyebilirim. Üzerine de ayrıca pudra geçince istediğim sonucu elde ettim. Bu açıdan ayrı sevdim ürünü.  50 ml olması sebebi ile de bereketli bir ürün. Uzun süre kullanabilirsiniz. Hem günlük hem özel günlerde ya da kontürleme için de iyi bir alternatif olarak kullanılacak bir ürün bence.
farmasi kozmetik CC krem
Ürün Farmasi Ürün Kataloğunda Kasım ayı içerisinde indirimli  ve 19tlye satılıyor. Şans vermek isterseniz ürün fiyat ve performans açısından tercih edilebilinecek bir ürün diye düşünüyorum.

*Farmasi Terracota Powder

Farmasi Terracota Powder

Terracota pudra kullanmayı pek seven biri değilim o ışıl ışıl görüntü nedense pek hoşuma gitmiyor benim ama seveni çok bunu biliyorum.
Farmasi Terracota Powder

13.5 gramajı ile kullan kullan bitmez özellikte bereketli bir ürün.Ürünün renk ismi yok üzerinde ancak kodu var. Barkod üzerinde yazan: 1302075 ürünün renk kodu. Katalogta renk ismi ise Shimmer Rush olarak geçiyor. Katalogta ışıltılı pudra üç renkten oluşuyor.
Farmasi Terracota Powder

Pigmentasyon konusunda hiçbir sıkıntısı olmayan bir ürün. Fırçaya hemen geliyor. Zorlamadan ürünü fırçaya alıp yüzünüze rahatça uygulayabiliyorsunuz. Kalıcılığı ise içindeki yoğun  pigmentasyonlar sayesinde uzun sürece kalıcı. Yüzde de doğal bir durula sahip.0

Kasım ayı kataloğunda almak isterseniz 20.90 tlye satılıyor. Işıltılı pudra sevenlerden iseniz indirimli fiyatı ile alınabilir diye düşünüyorum.

*********************************************************************************

Farmasi kozmetiğe ürünleri için çok teşekkür ediyorum. Ürünler ile ilgili genel olarak yorumlarım bu şekilde. Umarım deneyimlerimi uygun bir şekilde  size aktarmayı başarmışımdır. 

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...