15 September 2014

Farmasi Kozmetik Göz Makyajı Ürünleri Yorumu

Farmasi markasından ürünler geldiğini söylemiştim bir önceki postta. Biraz deneme süresi ile grup grup ayırarak yazma zamanı geldi şimdi de  :) İlk grup yazısı göz ürünlerine ait  olacak.
Grupta yer alan ürünler: Rimel  Concealer  Göz Kalemi  Eyeliner
Farmasi Kozmetik Göz Makyajı Ürünleri

*** Farmasi Camouflage Liquid Concealer***
Ürün arkasında bulunan çevirmeli (asansörlü gibi) kapak ile istediğiniz kadar kendi fırçasına alabiliyorsunuz. Yumuşak fırçası sayesinde sürmekte sorun yok. Ambalaj üzerinde etikette renkler numaralandırılmış. 02 numara benim ten rengime tam uydu. Yapısı ismi itibari ile çok tam likit ne çok sıvı ne de çok koyu.
Farmasi Camouflage Liquid Concealer
Diğer göz altı kapatıcıları gibi bu kapatıcı da mimik kırışıklıklarıma dolma yaptı ve altına nemlendirici sürme ihtiyacı hissettim. Kızarık ve morlukları kapatması fena değil ilk sürdüğünüzde hoşunuza bile gidebilir ( benim öyle problemim yok ama bu sıkıntıyı yoğun olarak yaşayanlar için çok da çare olacağını düşünmüyorum ) ancak kalıcılığı için  gün içerisinde yenilemek gerekebilir. Bir de ürün numarası etiket yerine ürün üzerine yazılsa çok daha iyi olur. Etiketler çok çabuk çıkıp kaybolabiliyor başka yerde de yazmıyordu. Gören bilen varsa bana haber versin bana.
Farmasi Camouflage Liquid Concealer

***Farmasi Göz Kalemi ***
Rengi itibari  ile en en çok sevdiğim göz ürünlerinden biri oldu. Bendeki numarası 107. Seri genellikle numaralandırılmış. Yapısı yumuşak güneşte fotosunu çekene kadar iyice yumuşadı diyebilirim. Kalıcılığı orta karar.
Farmasi Göz Kalemi

Farmasi Göz Kalemi
Benim için en güzel yanı ise tonu. Gri-yeşil arası içinde altın ışıltıların olduğu harika bir ton. İyi ki böyle bir renk geldi. Çok sevindim :)
Farmasi Göz Kalemi

Farmasi Göz Kalemi

*** Farmasi Perfect Volumizing Mascara***
Bu seride beni tam anlamı ile mutlu etmeyen bir ürün oldu bu rimel. Dış ambalajı en sevdiğim altın tonlarında ve tombul :) Kirpikleri taraması konusunda şahane ancak dolgunluk konusunda bence yetersiz ismi volüme verme konusunda iddialı olsa da.  Gün boyunca zaman zaman da dökülmeler yaşadım.
Farmasi Perfect  Volumizing Mascara

Farmasi Perfect  Volumizing Mascara

***Farmasi Deep Look Eyeliner***
Bana likit eyelinerı sevdiren ürün oluyor kendileri. Simsiyah. Anında kuruyor.  Genellikle bu tür eyeliner sürmeyi pek beceremem her zaman zor gelir bana sayesinde ürün denemesi boyunca bol bol pratik yaptım. Hiç bir akma bulaşma söz konusu değil bunu garanti verebilirim.
Farmasi Deep Look Eyeliner
Fırçanın da olduğu kapak kısmında etiketle yapıştırılmış oluyor bu görüntü ürünü açınca benim pek hoşuma gitmiyor. Likit olduğu için belki de akmasın diye yapıştırılmış olabilir ancak ürünün kendi kapağı zaten akıtmıyor. Ürünlerin üzerindeki o etiket olayını sevmiyorum evet:)
Pin up look makyajı düşünüyorsanız simsiyah tam benim sevdiğim gibi tüm gün ihtiyacınızı karşılayacak olması kendisini ayrı sevdirdi bana.
Farmasi Deep Look Eyeliner

Göz ürünleri hakkında genel yorumlarım bu şekilde. Bu grubun  ikinci yazısı farlar konusunda gelecek. Eklemek istedikleriniz başka bakış açısı ile yorumladıklarınız deneyimleriniz var ise benim ile paylaşın lütfen.
DEVAMI GELECEK...


** Ürün firma tarafından gönderilmiş olup yorumum kendi tecrübelerime dayanmakta olup tamamıyla kişiseldir. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

3 comments:

  1. kalemin rengine bayıldım, en sevdiğim tonlar. Eye-liner ben de var henüz denememiştim ama bu yorumdan sonra mutlaka açılacak..etiket konusuna aynen katılıyorum, yapış yapış hiç sevmiyorum kağıt etiketleri...

    ReplyDelete
  2. Bende de bu maskara var ama ben memnun kaldım evet volum vermiyor pek ama benim kirpiklerimi gayet uzatip ayirdi gunluk kullanim icin uygun bence. Yazi guzel kalemleri de denicem :)

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...