11 August 2014

Rimmel London Lasting Finish Lipstick - 210

Şeftali tonlarına aşık olan biri olarak turuncu ruju almasam olmaz idi. Bugünkü yazacağım  rujum ise turuncu moda olunca benim bu renk rujum vardı hiç yazmadım dememle aklıma geldi. Twitter'da bir blogger da aklıma düşürünce yazayım dedim. Umarım hala vardır bu renk.

-----
Rimmel London rujlarını ayrı bir sevdiğim drugstore markası. Şimdi yenilenen serisi ile de bence high end markalara taş çıkarır güzellikte. Farklı farklı seride olan rujlarından yazıya konu olan turuncu ruj Rimmel London Lasting Finish  Lipstick 210 Coral  in Gold.
[Coral olan her şey benim olsun :) ]

Rimmel London Lasting Finish  Lipstick - 210

Nemlendirme sıkıntısı benim gibi kuru dudaklara sahip birisi için bile pek sorun olmadı. Altına nemlendirici sürmeden sürebiliyorum.
Rimmel London Lasting Finish  Lipstick - 210

İsmi lasting finish olduğuna pek de aldanmayın siz bu konuda orta karar bir ruj. Yeme içe konusunda pek dayanıklı değil ama onun dışında taşma akma çizgilere dolma gibi sorunu yok.

Rimmel London Lasting Finish  Lipstick - 210
Peki bu rujun neyini sevdin derseniz? İçindeki ışıltılarını :)
Balm markasının Hot Mama allığındaki gibi ona çok  benzer  rujun ismi ile müsemma altın tonlarında sim olmayan ışıltıları var. Yeme içme sırasında ruj gitse de ışıltıların kalması çok hoşuma gidiyor.
Watsons mağazalarında 10 lira civarına bulabileceğiniz ve şans vermeye değer bir ruj bence <3


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...