07 August 2014

Oriflame The One Eyeliner Stylo

Oriflame'nin yeni serisine  ait olan diğer bir ürün The One Eyeliner Stylo.
Plastik ambalajı ile renk seçeneği ürünün sonunda yer alan plastiğin rengi ile gösteriyor anladığım kadarı ile isim ya da numara ile değil. Yanlış biliyor isem bilenler bana nerede yazdığını göstersin lütfen. Baktım baktım bulamadım :) 
Oriflame The One Eyeliner Stylo

Oriflame The One Eyeliner Stylo

Eyeliner benim gibi kalem ile eyeliner sürmeyi beceremeyenlere göre. Orta boyutta kalınlığı ile hem ince hem kalın sürebilirsiniz. Keçesi sert değil ve sürümü kolay.
Oriflame The One Eyeliner Stylo

Renk verme konusunda tek seferde renk vermesi iyi ancak tonunu ayarlamak için ikinci seferde sürmeniz gerekiyor. Gri olması buna da sebep olmuş olabilir bunu da düşünmek lazım. Sürünce kurumasında sorun yok. Sürme işlemi bitince kurumuş oluyor.
Oriflame The One Eyeliner Stylo

Kalıcılığı ise hiç fena değil hatta gayet iyi de denebilir. Makyaj silme mendili ile sildim gördüğünüz gibi hemen çıkmadı. Gece ve gündüz kullanabileceğiniz bir eyeliner olabilir bu açıdan.
Oriflame The One Eyeliner Stylo
Bütün bunların yarısına keçe olması sebebiyle çabuk kurumaya müsait bir uca sahip eyeliner. Bu konuda düzenli her gün kullanmanız daha uygun olur. Nedense bu tür kalemler daha çabuk biter gibi geliyor bana bunu da düşünmeli fiyatı şu an indirimde 14.90. Serinin gri ile  dört rengi mevcut.

** Ürün firma tarafından gönderilmiş olup yorumum kendi tecrübelerime dayanmakta olup tamamıyla kişiseldir.
Making the Web Beautiful!
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. Bende de laciverti var. Pek sevdim ! :)

  ReplyDelete
 2. 30478-1 grey yazıyor 2. resimde =) Severek kullandım, ama renk gözde 2 kat geçince hiç gri gibi durmuyor yada benim beklediğim gri tonlarından biri değil baya siyaha çalıyor =) Arkadaşlarım gri olduğuna inanmadı pek :P Kalıcılığı çok iyi sabah 6 ta sürmeme ragmen aksam 8-9 a kadar akma bulaşma yapmadı bende. The One serisini oldukça başarılı buldum hele ki fiyatlarını düşünürsek performansı yüksek. Güle güle kullan.

  ReplyDelete
  Replies
  1. çok teşekkür ederim
   zaten bu tür kalemler hep bu fiyat bence de iyi bir ürün

   Delete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...