05 August 2014

Note Cosmetics : Long Wearing Lipgloss

Note Comsetics'in elimde olan diğer bir ürünü ise Long Wearing Lipgloss. Ambalaj özelliği bir önceki yazımda bahsettiği gibi. Sadece ben mi yaşıyorum nedir kapaklarının kapanması konusunda bir sıkıntı yok. Bir tık sonrası kitliyor kendini. Çantanıza akma gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Note Cosmetics Long Wearing Lipgloss

Ürünler gelince her renk birbiri ile uyumlu olarak gönderilmişti firma tarafından. Elimdeki renk ise 03 Soft Pink. Gerçekten çok soft bir renk. Ambalajında gördüğünüz rengi aynen dudağınızda görebiliyorsunuz yanılma durumu pek yok bu durumunu çok sevdim.
Note Cosmetics Long Wearing Lipgloss
Note Cosmetics glosslarının en güzel yanı enfes kokusu. Vanilya ile çikolata arası baymayan güzel bir kokusu var long wearing glossların. En nefret ettiğim yapış yapış hissi pek yok ama hiç yok diyemem. Hiç olmasa gloss da olmazdı sanırım :)

Note Cosmetics Long Wearing Lipgloss
Sürümü ise genelde glosslarda olan yumuşak süngeri sayesinde kolaylık sağlıyor. Akışkan değil pek ürün test etmek için ters çevirip baktım evet!  Bence olumlu özellik. Kalıcılığı ise gün boyu değil. Tazelemek gerekir. Özellikle yeme içme sonrası tazelemek şart ismi long wearing olsa bile.

Note Cosmetics Long Wearing Lipgloss
Pino Parfümeri ve kendi online satış sitesinden alabilirsiniz.
Fiyatı 19.90. Parfümerilerde sık sık indirime giriyor ve gloss sevenler bir şans verebilir.

** Ürün firma tarafından gönderilmiş olup kendi deneyimlerimi yansıtmaktadır FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...