16 July 2014

Note Cosmetics: Full Covarage Concealer 03 Sand

Note Kozmetik son zamanlarda çıkan yerli bir marka. Full Covarage Göz altı kapatıcısı ise bu markanın diğer ürünlerinden. Geldiğinden beri deniyorum şişesinden de anlayacağınız gibi az kaldı diyebilirim. Denedikten sonra yazma vakti şimdi :)


Ürün içinde soya proteini ve argan yağı bulunuyor bu da güneş kaynaklı lekelenmeler için düşünülmüş. Yoğun E vitamini içeriyor ve UV filtresine sahip.Fırçası ise ucunda süngeri  olan  fırçalardan. Kolay sürün sağlaması açısından uygun.
Ürün 2.3 ml bereketli de kullan kullan bitmiyor ya da ben bitiremedim :)

İlk sürdüğünüzde yapısı ve rengi itibari ile çok beyaz gelebilir ancak sürüp biraz beleyince renk yerine oturuyor, cilt ile bütünlük sağlıyor.Gayet örtücü. 03 numarası bile açık gözüküyor ambalaj ya da elinizde.Çok kuru göz altınız var ise nemlendirici sürmeniz şart olabilir.

Ben göz altı kapatıcısını genelde özel günler için ya da anlık uykusuz kalmış isem yorgun isem kullanıyorum. Her gün rutin olarak kullanacak kadar sorun yaşayan biri değilim. Buna rağmen kapatıcılığı iyi kalıcılık ise bence cilde göre durumunuza göre değişen bir durum olduğu için orta karar diyebilirim genele yaymak istersek Ancak uzun süre sonra mimik çizgilerine birikme gibi bir şey söz konusu ki bunu her markada yaşıyorum ben. Mimik kırışıkları fazla olan bir göz yapım var maalesef.

Pino Parfümerilerinden alabiliyor  ya da  kendi online satış sitesinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Ojelerde iki al üç öde kampanyası vardı devam eden :) Ojelerini tavsiye ederim 50 numaranın hala peşindeyim bulamadım bir türlü :)


** Firma tarafından gönderilmiş olup kendi fikirlerimi ve deneyimlerimi yansıtmaktadır. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

1 comment:

  1. Yani evet, her rengi çok açık bu kapatıcının. Sorunsuz göz altları için ok; ama diğerlerinde çizgilere dolma sorunu oluyor... Öperim!

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...