13 July 2014

Haziran Ayı Biten Ürünler ve Yorumları :)

En çok sevdiğim şey ürün bitirmek ve yeni ürünler denemek ancak bazı ürünlerim var ki onlar bitse dahi sürekli alırım. Hazır ürünler de bitiyor iken bitenler kısmı yapıp blogger dünyasında ilgi gördü malum yazarken de ürün yorumlarında belirteyim diye düşündüm :)

#Down Under Natural's Argan Oil: en sevdiğim ürünlerden. İster fön suyu ister bakım kremi ister banyo sonrası kırışmış saçlarınızı açmak için kullanın. Bizim kızın saçlarını açmak için kullanıyoruz daha çok. Memnunum bittikçe hep alınır.

#Listerine Fresh Brust: Ağız çalkalama sularını seviyorum. Ağız bakımı benim için her şey demek. Şimdilik Zero olana geçtim. Merakımdan başka markaları da deneyeceğim.

#Bioderma H2O: O bir blogger fenomeni marka :) Göz makyajını  çıkarmada yetersiz kalıyor benim için. Yüz için de bir önceki yazımda belirttiğim Cyrene Bio daha iyi ondan. Bitmesini beklediğim ürünlerden idi. Turuncu kasadan bu kadar ucuza aldım. İndirim gerekk sitesinden siz de ucuza alabilirsiniz.

#Neutregona Temizleme Jeli: İçeriği pek de temiz olmamasına rağmen yağlı cildim ve sırtım için banyo esnasında kullandığım bir ürün. Jel dediğine bakmayın alakası yok. Kremsi bir yapıda. Bu ürünün de ismi  ve boyutu değişmiş. Ucuz ve etkili bir ürün. İndirimde denk gelirse alırım.

#Benri Kare Pamuk: Gratis'in en sevilen ürünlerinden ancak yapısı artık değişmiş diyorlar. Yüz makyaj temizliğinde sadece bunu kullanıyorum. Sağlam depom var bu konuda. Bir sene götürür beni o zamana kadar da yeni bir marka bulurum umarım. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...