10 July 2014

Göz Makyajı Temizleyici ???

En muzdarip olduğum konu sanırım göz makyajı temizleyici konusu. Bloglarda önerilen hemen hemen her ürünü denemişimdir. Henüz sabah kalktığımda gözlerimin altını siyah siyah olmasını sağlamayana tek ürünle ulaşamadım maalesef.
Elimde en çok tercih edilen üç ürün varken bunları farklı farklı şekilde denemeler yaparak kullandım ve yazısını yazmaya karar verdim.
Ürünler:
Biorderma H2O - Cyrene Bio Misel Su - Garnier Göz Makyaj Temizleyici
Kullandığım rimel: Rimmel London Scandeles Eyes


- Yüz temizliği konusunda Cyrene ile Biodermayı karşılaştırırsam Cyrene öne geçiyor. İkinci kez sildiğimde bile pamuk simsiyah oluyor. Ancak göz makyajı konusunda sabah kalktığımda göz altlarımdaki siyah siyah tortular kalıyor maalesef. Bu konuda ikisi de benim isteklerime cevap vermedi. Bioderma da biraz yanma olsa da gözlerimde Cyrene de öyle bir sorun yok belirtmek de isterim.

- Göz makyajı konusunda da oyum Garnier'ın. Ancak onu da önce misel su ile silip sonra kendisini kullanarak başarıya ulaştım. Göz çevresi malum gayet hassas ki benim göz çevrem çok kuru ve hemen kırışmaya müsait :( Yanma yakma gibi bir durum da söz konusu değil.

Fiyat sıralaması en fazla olan Bioderma ( gramajı göz önüne almalı ama) en ucuzu Garnier.
Hatta 7 tlye Migroslardan alıp indirime de denk getirirseniz bütçenizi sevindiren ve en işe yarayan ürünü almış olursunuz.

Özetle indirim zamanında misel su  + garnier göz makyaj temizleyici  tam temizlik için önerebilirim. Garnier 'ın da misel suyu var ancak denemedim. En yakın indirimde alıp aynı markanın iki ürününü eş zamanlı denemeyi düşünüyorum. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. Bende bioderma sensibio kullaniyorum cok memnunum cnm

  ReplyDelete
 2. Bende garnier göz temizleyicisine bayılıyorum. İndirimde 3,5 liraya bulup şişelerce almıştım.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ben de bayılıyorum ona.
   benım de sağlam stogum var

   Delete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...