24 May 2014

Akrilik Kozmetik Organizer

İnstagram'da bir bloggerda - begummy e sevgiler-  görünce ben de aldım. Tam da  istediğim gibi bir ürün. Günlük kullandığım ürünleri tek seferde topladı.  Az yer kaplayan ama çok işe yarayan organizer istiyorsanız mutlaka Ankara Migroslara bakın derim. 9.90 civarında fiyatı ile gayet sağlam bir ürün. İki kere düştü dolabın üzerinden çatlamadı bile. Ben Ankara Eryaman 5M Migros'tan aldım.

Dört çeşidi var akrilik makyaj düzenleyicilerin. Hepsinin fiyatı da aynı. Aynalı olanın aynası jelatin gibi bir şey kaplanmış idi çok basitti almadım onu öyle olmasa onu da alabilirdim. Çekmeceli olan kalp şeklindeki açma kapamadansa üstü açık direk almak daha  kolay olduğu için tercihim olmadı.
Hepsinin içinden en işe yarayanı buydu! Bitmesini istediğim gözümün önünde dursun dediğim ürünleri topladı. Çok işime yaradı iyi ki almışım. Elinizi çabuk tutun derim kızlar.

Daha uygun fiyatlı daha çok çeşitle nerede bulabilirim derseniz ofix.com sitesine bakın ama ben hiç denemedim o siteyi.
Kırtasiye masa üstü ürünlerini de DIY niyetine bu amaçla kullanabilirsiniz ancak tam istediğiniz gibisini bulmak her zaman kolay değil. Office 1 SuperStore da çeşitleri mevcut ancak fiyatları da ürüne büyüklüğüne göre artıyor.
Yabancı sitelerde en ucuzu 7 dolar. Migros her bakımdan avantajlı gibi gözüküyor şu an ama okul sezonu zamanlarında gözünüz kırtasiyelerde olsun. Yerel kırtasiyelerde de bulabiliyorsunuz.FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. çok çok çok güzelmiş bunlar! migrosta satılacağını hiç düşünmezdim. ankamall'de de vardır diye umuyorum, oraya da bir bakmak lazım :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. SAnırım ankamallde kalmamış.
   Ya da giden arkadaş bulamadı.

   Delete
 2. süpermiş veee kate moss yeni bir seri mi çıkardı acaba?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yok kuzu en son seri bu yeni falan değil
   devamı gelmedi o serinin maalesef

   Delete
 3. Güle güle kullan cnm.Ben bulmuşken 2 tane aldım :)

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...