07 April 2014

Next Level Avm 1. Blogger Buluşması

Geçtiğimiz haftalarda Next Level Avm'de ilk blogger buluşması gerçekleştirildi. Ankara ve İstanbul blog yazarları davetli idi.

NEXT LEVEL AVM;
Ankara'nın ofis, rezidans ve alışveriş merkezi özelliklerine sahip ilk karma kullanım projesi Next Level’ da bulunan alışveriş merkezi açık hava konseptli Podyum Katı, yaklaşık 3 bin metrekarelik sinema binası, kitabevi ve tabanı şeffaf süs havuzlarıyla Ankara'yı farklı bir alışveriş konsepti ile tanıştırdı.
Ankara’nın en hızlı gelişen aksları Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesişim noktasında yer alarak lokasyonu, mimari özellikleri, mağaza karması, sosyal yaşam alanları, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ve özel etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

 
 AVM MFI Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de, Ankaralıların alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek, ulaşılabilir lüks konseptiyle bir araya getirilen ve aralarında Alberto Guardiani, Armani Jeans, Arzu Kaprol, Bilstore, Bobbi Brown, Burberry, Cinemaximum, Deriden, Diesel, Furla, GAP, GANT, Godiva, G-Star, Harvey Nichols, Hugo Boss, Jo Malone, Koton, Lacoste, Marina Rinaldi, Macro Center, Mavi, Media Markt, Midpoint, Mudo, Nars, New Balance, Network, Nine West, Sarar, Superkids, Superstep, Starbucks, Swarovski, Paris Kuaför, Ramsey, Tommy Hilfiger, Que, Vepa62, Yargıcı ve Vetrina gibi toplam 145 markaya ev sahipliği de yapıyor.

 
----------------------------------------------------------------------------
 
Biz bloggerlar ise etkinlik günü ilk önce Midpoint'de öğle yemeği ardından   en çok merak ettiğim marka olan Jo Malone mağazasını ziyaret ettik.
 


 
 

 
----------------------------------------------------------------------------
 

 
Eşşiz kokuların ve kendi mağazalarına özel el masajının yapıldığı muhteşem bir yer. Atmosferi ile büyülüyor resmen. Ankara'ya iyi ki gelmiş dediğim marka kesinlikle.
 
 
 
Bu güzel organizasyon için
Aygül Alemdar
Next Level Alışveriş Merkezi Müdürü Şafak Aksöyek Toros
 Next Level Alışveriş Merkezi Pazarlama Uzmanı Başak Çuhadar
ve hediye için Jo Malone çok teşekkürler :)

İnternet Adresi / www.nextlevel.com.tr
 
 

 
 

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. Next level ankaraya çok iyi geldi artık her şey var gibi gibi :) enfes bir gün olmuş

  ReplyDelete
 2. Jo malone' un el ve tırnak peelingini mutlaka deneyin derim .:))

  ReplyDelete
 3. keyifli bir gündü yine gidelim Deryaaa :)

  ReplyDelete
 4. Merhaba :)) bir daha ki ankarali bloggerlar bulusmasina bende dahil olmk isterim. Mumkun mu ? www.beauthingsforme.blogspot.com

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...