01 February 2014

No4 Restaurant Bar Lounge

Geçtiğimiz günlerde  Ankara bloggerları olarak  Ramada Plaza No4 Restaurant'da . Dekorasyonundan  menü seçimine kadar her bir detayında özeni , farklılığı,  elegant duruşunu ve aynı zamanda da  kendi evinde olma hissini size yansıtan özel  bir mekanda çok keyifli bir davette idik ve sevgili Amber hanımın eşliği ile çok keyifli vakit geçirdik.
 
 
Öncelikle içeri girdiğinizde  hemen  dekorasyonu ilginizi çekiyor.  Solda meraklısını bekleyen bilardo masası. Gece ayrı gündüz ayrı bir kimliğe bürünen No4'ü en çok gece loş ışıkta o sakin kimseye benzemeyen  halini sevdim en çok.
-----------
Siz de giderseniz bu mavi koltuklu olan köşede arkadaşınız ya da sevgilinizle  şarabınız ile özenli menüsünden ise dikkatle  seçilmiş  ( diyetisyen  kontrolünde belirlenmiş menüleri de mevcut) uygun menü ile keyif yapın derim. Arada bara da geçebilir ya da bilardo bile oynayabilirsiniz.
 
 
 
 

Davette lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı sunumlar ile bu özel mekanın tadını çıkardık.
Peynir tabağı  ile sunumlar  enfesti. 
  
Siz ne tavsiye  edersiniz derseniz. Et menüsüne bir göz atın ve muhakkak tatlı menüsünden o özel tat ( ki ben daha önce hiç böylesini denemedim )  "ayva tatlısını "  deneyin derim. Bayılacaksınız!
Tatlı ustaları ise çok meşhur olmanın hakkını veriyor kesinlikle.

 
 
Ramada Plaza  ve No4 Restaurant için daha çok bilgi edinmek  isterseniz diğer blogger arkadaşlarımın postlarına bakabilir ve sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz:

 
 


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

1 comment:

  1. Wonderful place, love the detail on the napkin!

    http://beautyfollower.blogspot.gr

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...