19 February 2014

Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi Türkiye’nin 1. Tercihi*

 Dermatologlar tarafından geliştirilen Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi; suya dayanıklı göz makyajını ve rimeli bile zorlamadan, gözü acıtmadan çıkaran formülü ile Türk tüketicisinin en çok tercih ettiği göz makyaj temizleyicisi. Çalkalanınca aktif hale gelen özel yapısı ile kolay temizlik sağlayan Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi kullanım sonrasında ciltte yağlı bir kalıntı bırakmıyor.
 
İçeriğindeki aloe ve salatalık özleri ile cildi rahatlatan Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi, cilde temizlik ve ferahlık hissi veriyor. Göz çevresindeki derinin çok ince ve hassas olması sebebi ile kolay tahriş olabileceğini ve erken yıpranarak kırışabileceğini vurgulayan uzmanlar; göz bölgesinde kullanılan makyaj ürünlerinin ciltte uzun süre bekletilmemesine ve temizlenirken sert hareketlerden kaçınılması gerektiğine özellikle dikkat çekiyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Neutrogena® Göz Makyaj Temizleyicisi’nin kullanmadan önce iyice çalkalanması, bir parça pamuk üzerine dökülerek nazikçe göze uygulanması ve ılık suyla durulanması öneriliyor.
Tavsiye raf fiyatı: 18.90TL
 
*Nielsen Perakende Endeksi Hizmetleri çerçevesinde raporlanan Yüz Bakım Ürünleri Kategorisi’nde “Neutrogena Göz Makyaj Temizleyicisi 162” ürünü Göz Makyaj Temizleyici segmentinde 2013 Ocak ile başlayan 2013 Aralık itibariyle sona eren son 12 aylık süre toplamında miktar ve ciro bazında pazardaki en yüksek satış değerine sahip olma konumundadır. (Copyright © 2013, The Nielsen Company)
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...