19 January 2014

KIŞIN CİLDİMİZİ NASIL NEMLENDİRELİM?

“ISLAN-YAĞLAN-KURULAN”
 
Kış döneminde cilt bakım rutininizi yeniden düzenleyin
Cilt kışın maruz kaldığı soğuk hava nedeni ile nemini kaybeder,  hava kirliliği ve az su tüketimi gibi dış etkenler sebebiyle ışıltısını kaybederek kurur, donuk ve mat bir renk alır. Yetişkinlerin de tercihi Johnsons Baby Yağ, kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre 10 kata kadar daha fazla nemi hapseder, cildin nem tutma kapasitesini artırarak yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.
 
 
Johnsons Baby Yağ ile 3 kolay adımda derinlemesine ve 10 kat daha fazla nem kazanmanın püf noktası; ıslan, yağlan, kurulan.
Islak cilde uygulandığında 10 kata kadar daha fazla nemi hapseden Johnson’s Baby Yağ ile bebeksi yumuşaklıkta bir cilde sahip olmak mümkün. Ilık bir duş sonrası, ıslakken cildinize bebek yağını uygulayın. Bakım uyguladıktan sonra cildi durulamayın ve cildinizin ıslaklığını bir havlu ile nazikçe alın. Diz, dirsek, topuk gibi daha çok kuruyan bölgelere ise ıslakken masaj yaparak uygulama ile ekstra pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.
Islak cilde uygulanan bebek yağı kuru cilde uygulanan pek çok krem ve losyona göre cilde daha fazla nem hapseder. Özellikle sıcak su ile durulanmak cildi kurutarak sahip olduğu nemi kaybetmesine neden olur. Yumuşak bir kurulama ile cilde hapsedilen Johnson’s Baby Yağ gün boyu etkinliğini devam ettirir, ipeksi bir dokunuş ve parlak bir görünüm sağlar.

 
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...