31 August 2013

Ürün Yorumu: MAC Cream Color Base " Movie Star Red"

Tembel blogger sahalara döndü sonunda! Umarım böyle deyip yine kaybolmam ortalıklardan. Uzun zamandır yazısını yazmak istediğim bir ürün ile karşınızdayım. Cream Colour Base  İlk MAC ürünlerimden olup ve aynı zamanda hediyedir bu sebeple  kendileri pek kıymetlidir benim için.

MACin belirli başlı sevdiğim ürünleri arasında geliyor cream colour base . Çantada taşımalık günü hatta anı kurtarıcı bir ürün. Gramajı  ve çok kullanışlı. Hem allık hem de ruj olarak kullanabiliyorsunuz müdavimler bilir :) "Movie Star Red" koleksiyon ürünü olsa da diğer renklerine bir göz atın derim.

This is my first MAC Product :) Cream Colour Base is used for both cheeks and lips. "Movie Star Red" is a collection product. İts colour between red and pink like a fushia.Rengi ise çok tatlı fuşyadan kırmızıya çalan bir tonda. Tam tonunu yakaladım sanırım fotoğrafta.
Fiyat ise şu an sitesinde  54 tl.  Diğer çok kullanımlı özellikle ten makyajı içinde kullanabileceğiniz renklerine bakmak sanırım en karlısı olur.FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

26 August 2013

Turuncukasa.com ile Mini Hediye Çekilişi!

Daha önce blogerların gözdesi olan Bioderma  H2O alıp çok memnun kalmıştım hizmetlerinden. Hali hazırda siteyi az çok biliyor iken Son zamanlarda yaptığı kampanyalar ile dikkatimizi çeken site olan turuncakasa.com sponsorluğu ile mini bir çekiliş yapmaya karar verdik. Seçilen  ürünlerin en çok beğenilen talep gören ürünler olmasına dikkat ettik. 
Bu sebeple 15 gün sürecek (26 Ağustos-09Eylül),   iki ürün tek bir kişiye gidecek ve random.org ile talihli belirlenecek olan mini çekilişin detayları şöyle:
Hediye edilecek ürün2
http://www.turuncukasa.com/Avene-Eau-Thermale-Spray-50-ml-Avene-Termal-Suyu-Spreyi,PR-4192.html

**Yapılması Zorunlu Hediye Kazanma  Şartımız ise sadece**

Hediye çekilişini herhangi bir sosyal medyada duyurup linkini yorum yazarken mail adresi ile eklemek


Ürünleri fiyat ve özelliklerini turuncukasa.com a girerek inceleyebilirsiniz. Takipte kalın mini çekiliş sonrası sürprizlerimizi bekleyin olur mu?


Beni daha fazla takibe almak isterseniz
Facebook >> https://www.facebook.com/pages/KOVA-Kadiniyim-BEN/121243411413325
Bloglovin >> http://www.bloglovin.com/blog/2808413/?claim=ce4v23e4vg5FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

13 August 2013

Pastel’den Yepyeni bir Allık!

Pastel’in yeni allığı “Pastel Profashion Lovely All in 1 Blush-on” ile yüzünüze de hayatınıza da renk gelsin J
Tek ambalajın içindeki 3 farklı renkten oluşan kalpleri ister tek tek, ister karıştırarak hem far hem allık olarak kullanabilirsiniz.
Özel kalpli tasarımıyla tüketicilerin kalbinde taht kurmaya hazır.  


 
Önerilen perakende satış fiyatı: 18.90TL FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

06 August 2013

Mim : Çantamda Neler Var?

Sevdiğim blogger kafadarlarımdan Başak beni mimlemişti. Kova olmasını ayrı sevdiğim Başak'ın bloğunu eminim çoğunuz biliyor. Başak çantasında  neler varmış  bakmak için >>
http://surdarcenciel.blogspot.com/2013/07/mim-cantamda-neler-var.html   linkine tıklayabilir şahane dolu dolu bloğunda her an kaybolabilirsiniz :)

Benim çantamda neler olduğuna gelince öncelikle şunu söylemem gerekir ki ağır çanta taşımaktan nefret ederim. Bu yüzden genelde temel bana lazım olan şeyleri alırım ama ne hikmetse hep ağır oluyor öğrenci çantası işte.

*Çanta içeriğim yaz kış olmasına göre genelde değişir. Yaz ise  güneş koruyucum ve gözlüğüm olmazsa olmazları.

*Demirbaşlar ise anahtar telefon cüzdan deodorant ve muhakkak not alacağım defter kalem olur.


*Malum toplu taşıma araçları ve ülke insanımın temizlik konusunda hassasiyeti benim temiz olma temiz kokma takıntımı daha da artırdı. Son zamanlarda favorim olan bodymist ya da benzeri bir şey muhakkak olur.

*Genelde hiç makyaj yapmasam da rimel sürmeden kalem çekmeden çıkmam dışarı. Bu sebeple allık hep olur yanımda. Yine çantada taşımalık fazla ağırlık yapmayanlardan :)

*Ve okumalık çok ağırlık yapmaması açısından ince bir kitap her zaman vardır. Son zamanlardaki kitabım ise ismi ile beni vuran ODTUlü olan olmayan ODTÜyü anlamak isteyen herkese tavsiye edeceğim kütüphanede bulduğum ""Bir Memleket Gibidir ODTÜ"""

Mim'i herhangi birine göndermiyorum ama okuyup yapmak isteyen biri olursa bana haber de verirse okumak isterim :) FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...