26 April 2013

Pastel Metalik Waterproof Göz Kalemleri

Bu  sezon rengarenk gözler çok moda!
 
2013 İlkbahar yaz sezonunda en çok dikkati çeken unsurlardan biri de renkli göz makyajları . Pastel rengarenk farları, göz kalemleri ve renkli mascaralarıyla sezonun trendlerini takipte!
""Pastel Metalik waterproof"" göz kalemleri yumuşak ve kolay kullanımı, rengini hemen verme ve waterproof özelliği, kremsi dokusu ve yüksek derecede sedefli yapısıyla göz makyajınızın vazgeçilmezi olacak  . Pastel Metalik waterproof kalemler  makyajınızı tamamlarken  içeriğindeki  jojoba yağı , e vitamini ve pamuk çekirdeği yağı ile göz çevrenize  doğal antoksidan özelliği vererek yaşlanmayı önleyen bakım yapar .
 
 
 
 
 
Tavsiye edilen parakende  fiyatı 11,15 TL

Basın bültenidir.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

24 April 2013

Etkinlik: YKM " Estee Lauder ile Haute Couture Makyaj "

19-20 Nisan'da  Estee Lauder'in ilk olarak Ankara'da gerçekleştirdiği etkinlik Kızılıay YKM'nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Etkinliğin ana teması:  Makyaj uzmanı Serap Saydam ile kişiye özel yüz analizi yapıp, sadece kişiye uygun makyaj bilgileri verip, sadece kişiye  özel  makyajı yapıp, tüyolar vererek, ayrıca  sabah makyajınızı nasıl akşam dışarı çıkmak için uygun hale getireceğinizi ve bunun yanı sıra Gülay Kuriş ise size özel kıyafet seçimi önerisinde bulunup akşama nasıl hazırlanacağınız konusunda yardımcı olmak. Ayrıca ilk defa bir marka ile etkinliği  Serap hanımın.

Serap Saydam kim derseniz? Televizyonda dizi, film ve reklamlarda izlediğiniz hatta çok beğendiğiniz maalesef isimleri gizli tutulan yazamadığım ünlülerin yıllardır özel makyajını yapıyor. Dile kolay 25 yıl kişisel makyözlük, 400den fazla reklam filmi ve 15i aşan dizinin başmakyaj tasarımcısı. Şu an gösterilmekte olan > İntikam < dizisi oyuncularının makyajı Estee Lauder ürünlerine emanet. Şahika' nın ruju en çok merak edilip tercih edilen.

Davetlisi olduğum bu etkinlikten sizin için yakaladığım çok ilgi gören etkinlikten detaylar:

Sabah 11de başlamasına rağmen çok kalabalıktı. Ankara'da ilk defa yapılıyor ve Estee Lauder markasının da çok tercih edilmesi sebebiyle kadınlar çok fazla ilgi gösterdi.
 
Hazırlanmış Estee Lauder standlarında özel makyaj için masalar ve ürünler hazırlanmış halde kadınlara hizmet etmeyi bekliyordu. Hepsini tek tek denedik mıncıkladım :)

Serap Saydam birebir makyaj öncesi kişinin yüzüne özel masaj yaparak başladı makyaja.
Her makyaj öncesi fondöten sürülmeden yüzümüzdeki çizgilere hiç bir ürün kullanmadan önce nemlendirici sonrası parmaklar ile masaj yapmak gerekli olduğunu da ve nasıl yapılması gerektiğini tek tek  gösterdi.
 
 
Gerekli cilt tonu, renk analizinden sonra kişiye makyaj dışında cilt bakımı için ürün bilgisi verilip ve makyaj malzemesi seçimine geçildi.
 
Serap Saydam genellikle fırça kullanmadığını , sade makyajdan yana olup hafif doğal ürünleri tercih ettiğini belirtti. Parmak ile uygulanmış göz ürünü sonrası doğal olması için kahve tonlarında yüzde yokmuş gibi durmasını sağlayacak kalem seçiminden sonra gerekli rötüşları yaptı.
 
 
 Veeee SONUÇ
Usta elden çıkmış gayet kaliteli ürünlerle yapılmış makyaj hangi kadını mutlu etmez ki?
Makyajı yapılan hanımefendi fotoğrafını kullanmamıza  izin vermiştir. 
 
Etkinlik için İstanbul'dan özel ekip ile gelmişti Estee Lauder ekibi. Ankara ve İstanbul ekibi makyaj sanatçısı Serap hanımdan özel eğitim almış. Randevu ile gelen kadınların makyajını ekipten uzman kişiler yapıp kontrolünü ve eleştirisini Serap Saydam'a bırakıyorlar.
 
 
 
 Kullanılan ürünleri merak ediyorsanız temel en çok tercih edilen  ürünler:


Siz de bu ürünleri kullanarak modellerdeki gibi usta ellerden çıkmış kaliteli duruşu olan makyaja sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Estee Lauder kalitesine kendini teslim etmek
 
 


Estee Lauder ekibine güzel davetleri , bloger olarak bizi en iyi şekilde ağırlama özenini gösterip samimiyet ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

22 April 2013

Pastel Kozmetik Ürünleri Hediyesini Kazanan

Çekilişimin dün son günüydü. Bugün listeyi tekrar tekrar kontrol edip şanslısı kişi seçildi.
Toplamda 107 yorumdan iki kere yazan ve bir tane hediye dışı olan yorum elenerek 105 yorum arasından 64 numaradaki yorum ve şart kontrolleri ile Emine B.  şanslı kişi oldu.  
 
Bu yorumu:
 
Listeyi yorumları yayınlamadan önce kontrol edip yorum sırasına göre oluşturdum. Kazanan kişinin numarası ve listedeki yeri ise şöyle:
Emine B. Çarşamba akşamına kadar dönmez ise belirlediğim yedek kişiye göndereceğim ürünleri.
PTT kargo ile gönderilecek ayrıca.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

20 April 2013

Migros %50 İndiriminden aldım

Alışverişin her türlüsünü severim de kırtasiye ve kitap bir başka oluyor. Geleneksel hale gelmiş olan - benim yeni haberim oldu hep yapıyorlarmış halbuki  - Migroslarda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına yönelik oyuncak kırtasiye ve çocuk kitapları reyonlarında %50 indirim var.
Tesadüfen gittiğim Migros' da saatlerimi geçirdim desem yalan olmaz.  Oyuncak kısmı anında tükendi öğle vakti gitmeme rağmen.

Ben şansımı tabi ki kitaplardan ve kırtasiye alışverişinden yana kullandım. Çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Ne zamandır almayı çok  istediğim kitap serisine kavuştum<3

                                                                                **************

Çizgi roman çocukluğunu yaşamamış olabilirim ama kim demiş geç diye :)
Dünya klasikleri çizgi romanlarım artık yeni favorilerim. Fiyatı ise 1 lira indirimi ile!

 
 
Prensesli kutuyu fıstık kızıma almış olsam da her an benim olabilir. 3.50 fiyatı.
Defter delisiyim evet. Not almaya , kalemlere not defterlerine bayılıyorum. 1.25 ve 1.50 lira.
Faber Castel kalem konusunda en sevdiğim marka. 1.25 fiyatı.
 
Teyze olunca böyle oluyor tabi bu da kuzuma İngilizce çalışması için ne kadar erken eğitim o kadar iyi ve en iyi kaynaktan. İndirimli fiyatı 4.95.
 
Almak istedikleriniz varsa muhakkak gidin bakın derim. %50 indirim 20-23 Nisan tarihleri arasında  bütün Migroslarda devam edecek.  ( Benim alışveriş yaptığım Migros 5M idi)
Migros Sanal Market ile alabilirsiniz ayrıca orada da indirimler geçerli.
 
 FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

01 April 2013

Tırnakların sağlıksız ve yavaş mı uzuyor?

Biz kadınlar için sağlıklı, bakımlı tırnaklara ve ellere sahip olmak önemlidir.   
Güzel görünümlü ellere sahip olmak için yavaş ve sağlıksız uzayan tırnaklara bakım yapmak artık çok kolay :) Pastel Instant Care bu problemi çözerken uzun ve sağlıklı tırnaklara sahip olmanızı sağlıyor. Pastel Instant Care'i temiz ve kuru tırnağınıza gece yatmadan önce uygulayıp, sabah sıcak su ve sabun ile çıkarırsanız Pastel Instant Care 8 saat boyunca tırnağa ihtiyacı olan besinleri kazandırır, bakımını yapar. Sonuç olarak daha güçlü, sağlıklı ve hızlı uzayan tırnaklara sahip olabilirsiniz.

 
Önerilen perakende satış fiyatı: 9.35TL

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...