19 November 2013

Haftanın Çantası: Givenchy Obsedia

Dikkat ettim de haftanın ilk günleri son zamanlarda çanta postu paylaşmışım. Hazır çanta postlarına ara vermişken haftaya yeni başlangıç postumuz Givenchy' den gelsin o zaman. Chanel boy çantalardan sonra favorim oldu bu minnaklar. 

 
Renklerine ve kullanılan deri türüne göre fiyatları değişse de 1.400$ dan başlıyor fiyatları.FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. Vuuuuuu çantalar harika!!!! Canım yorumumu kaçırma diye buraya yazayım dedim:) Tibet hareketleri için ben mucize diyorum, ben tüm kitabı bir tavsiye üzerine okuyup çok etkilenip yapanlardanım..Bizim şirketin yolladığı bir eğitim vardı stresle mücadele ve iş yaşamında başarı diye,orada eğitmen kadını çok sevdim epey muhabbet kurduk falan kadın şirket eğitimlerinden birinde bu 5 hareketi gösteriyormuş!!! kendi hayatındada sürekli yapıyormuş, bu hareketler sayesinde ameliyat dışı seçeneği olmayan bel fıtığı olan bir arkadaşı ameliyatsız kurtulmuş vs çok örnekler verdi...Ve bu kadın Türkiye de işinde en iyilerden, kadın 40 lı yaşlarında ama benden genç duruyordu inanılmaz fitti! ben iyice gaza geldim ve yaptım,ilk gün bile sanki vücut normalse 1. vites çalışıyorda bu hareketlerle turbo devreye giriyor gib etki aldım..:) yahu hem çok basit, yapması kolay hem bu denli etkili...ne varsa uzak doğuda var vesselam:) Bloğumda bu konuyu yazdığımdaçok ilgi olmadı ama şuan sanırım iyice revaçta...bloğumdaki postuma neredeyse 1 yıl sonra 60 lı yaşlarda bir kadın yorum bıraktı, ben yaptım çok büyük faydalar gördüm tarzı epey övmüş...İnan çok mutlu oldum, ben çevremde sevdiğim kim varsa olabildiğince çok kişiye yaptırmaya çalıştım, annem,babam,kardeşlerim, arkadaşlarım....Çünkü insan cidden sevdiklerinin böyle bir nimetten eksik kalmamasını istiyor...Kendim bizzat yaparken sağlık bulduğumu hissettim, çünkü mantık çok basit, omurgan sağlamsa sağlıklısın demektir...ben ofiste sürekli laptop başında çalışmaktan iyice kamburlaşmıştım zaten dik durma problemim var ama bu hareketler sayesinde dikleştim, duruşum değişti,özgüven patlaması yaşadım, normalde başıma gelmesinden korktuğum olaylara karşı direnç geliştirdim, stresle mücadele edebilir hale geldim, inanılmaz pozitifleştim...vs ...vs...fitlik vermesi vücudu sıkılaştırmasıda cabası,seninde keşfetmene çok sevindim, sende yaz mutlaka ilgili post,bence ihyitacı olan herkese bu bilgi ulaşmalı...!

  ReplyDelete
 2. Leopar detaylısına bayıldım ama, ben bu veya herhangi leopar desenli bişi alsam benimki kesin beni boşar :)))) adam nie bu kadar leo dan nefret ediyo anlamıyorum :))))

  ReplyDelete
 3. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli der ve çeker giderim.

  ReplyDelete
 4. çok güzellermiş, özellikle kahve-siyah-beyaz <3

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...