07 November 2013

Ekoseyi Giymeli ama Nasıl?

Kimi sever kimi sevmez bilemeyiz ama bu sene ekose (tartan) baskısı çok moda. Her yerde görebilir rahatlıkla alabilirsiniz artık. Ekose giyimi için bir kaç örnek ve öneriler  belki size yardımcı olabilir dedim ben de. Bilmem iyi ettim mi?
 
Kısa süreli  trend haline gelen renk ya da ürünleri genelde aksesuarlarda kullanmayı seviyorum.
Daha akıllıca ve ucuz bir yatırım olduğunu düşünüyorum.

Ekose deyince aklıma ilk gelen ben küçükken de moda olan oduncu gömlekleri geliyor. Hep içimde kalmıştı alamamıştım. Bu sezon ya kırmızı-siyah ya da yeşil-lacivert tonlamasına sahip olanı alacağım.


 
İkinci favorim ise etekler ama şu pileli okul eteği gibi duranlardan değil!
 
 
 

Dikkat ederseniz eğer ekose giyilmiş ise geri kalan her şey düz ve sade tutulmuş. Ben tarzıma güveniyorum stil sahibiyim istediğim gibi giyerim diyorsanız bir şey diyemeyiz de bu abla gibi olmak da var sonunda :)

Yazık olmuş o gözlüğe nokta.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

3 comments:

 1. evet ya bir ara hayatımızda ekoseler vardı değil mi ? gömlekten eteğe hatta pantolona uzanan yelpazede hoşgelmişler ama giymeye artık vücudum müsait değil : )

  ReplyDelete
 2. Çok moda bende çok seviyorum ama en favorim etekler sanırım.. Biraz nostalji bir havasıda var sanki..

  sellinismode.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Ekoseye tuhaf bir sempatim var benimde ilk sırada kırmızılı renkler her zaman favorim ama farklı renkler de hoşuma gider;) Sondaki fotoğraf Silvia Olsen tarafından çekilen, Ece Sükan'ın bu kombinini çok beğenmiştim zaten. Astar olmayınca güneşte farklı bir tarz yaratmış doğrusu;) olsun o da güzel.. Sevgiler.

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...