02 September 2013

J.Crew Kolye ve alternatifleri // J.Crew Cluster Necklace and its alternatives

Her  sezon yaptığı tasarımları ile beni benden alan  J.Crew yine kristal taşlı ( ki bir kaç sezondur kristal taş kullanımı çok moda) öyle bir kolye yaptı ki   kolye piyasa çıktığı an bütün dikkatleri çekip sitesinde tükenip bitti bile :)  ama tabiki hiç dert etmiyoruz kendisini alacak kadar paramız olmasa da ( ki inşallah bir gün olur) esinlenerek yapılmış olanları rahatlıkla bulabiliyoruz artık.Ben kolyeyi ilk gördüğüm günden beri çok seviyorum bakalım siz ne diyeceksiniz?
J.Crew is one of my favorites brands. I love their accessories and more. Crystal stones becomes popular. This is increasingly going on. Of course, the design of fashion accessories are very expensive also unique. Nowadays, We can easily find luxury products thanks to some sites. As you see, J.Crew brand necklace is done with the name of "inspiration" :) I find some alternative to buy this inspired necklace with the low price.

-- Öncelikle kendi sitesinden ya da JCrew gibi markalar satan sitelerden (net-a-porter) orijinal olarak alabilirsiniz! Yaklaşık olarak 430 lira  civarı
First alternative is: J.Crew offical site or other sites which selling luxury brands. Price ise over 150$

J. Crew necklace
--Ben kolyeyi çok sevdim orijinali beni ilgilendirmiyor derseniz ilk adresimiz adeta bu konularda derya deniz olan "etsy.com". Çeşitli dükkanlarda daha değişik fiyatlarda bulabilirsiniz.
 Second alternative is etsy.com. There is lots of shops and different prices waiting you.


-- Ebayden alışveriş yapmayı sevenler gerekli aramaları "statement necklace" , "statement crystal necklace" ya da "J. Crew cluster necklace "  isimleri ile aratırsanız uygun fiyata bulabilirsiniz. 10$ ile 50$ arası fiyatlar ile bulmak mümkün.
In ebay you can find with searching name of  of "J.Crew crystal cluster necklace" . Prices start 15$ and go on.


--Tesadüfen bir bloger arkadaşımın şu  postunda gördüğüm sayesinde keşfettiğim aliexpress.com sitesinde  en ucuza bulabilirsiniz.  Dolly :) bu konuda tecrübeli site ile ilgili bilgim yok ama sanırım buradan en kısa zamanda alıcam o zaman sizinle paylaşırım deneyimimi. Fiyatı ise 5$ civarı oluyor ancak indirimi de mevcut takip ederseniz.
--Ve son olarak  ben bunların hiçbiri ile uğraşamam görüp almak isterim görselden farklıdır belki düşünen var ise Addax mağazalarında 29.90 tlye bulabilirsiniz.
 And final alternative site is aliexpress.com. The cheapest price is there. It is only 5$ and more but sometimes discount is applied on it:)FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

6 comments:

 1. Bayılıyorum bu tarz kolyelere ..en sadece kombinin bile havasını değiştiriyor.Bu modelede bayıldım :)

  ReplyDelete
 2. Great necklace!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  ReplyDelete
 3. http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/bayan-jcrew-kolye-swaroski-2014-moda-trend-117787984

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...