06 August 2013

Mim : Çantamda Neler Var?

Sevdiğim blogger kafadarlarımdan Başak beni mimlemişti. Kova olmasını ayrı sevdiğim Başak'ın bloğunu eminim çoğunuz biliyor. Başak çantasında  neler varmış  bakmak için >>
http://surdarcenciel.blogspot.com/2013/07/mim-cantamda-neler-var.html   linkine tıklayabilir şahane dolu dolu bloğunda her an kaybolabilirsiniz :)

Benim çantamda neler olduğuna gelince öncelikle şunu söylemem gerekir ki ağır çanta taşımaktan nefret ederim. Bu yüzden genelde temel bana lazım olan şeyleri alırım ama ne hikmetse hep ağır oluyor öğrenci çantası işte.

*Çanta içeriğim yaz kış olmasına göre genelde değişir. Yaz ise  güneş koruyucum ve gözlüğüm olmazsa olmazları.

*Demirbaşlar ise anahtar telefon cüzdan deodorant ve muhakkak not alacağım defter kalem olur.


*Malum toplu taşıma araçları ve ülke insanımın temizlik konusunda hassasiyeti benim temiz olma temiz kokma takıntımı daha da artırdı. Son zamanlarda favorim olan bodymist ya da benzeri bir şey muhakkak olur.

*Genelde hiç makyaj yapmasam da rimel sürmeden kalem çekmeden çıkmam dışarı. Bu sebeple allık hep olur yanımda. Yine çantada taşımalık fazla ağırlık yapmayanlardan :)

*Ve okumalık çok ağırlık yapmaması açısından ince bir kitap her zaman vardır. Son zamanlardaki kitabım ise ismi ile beni vuran ODTUlü olan olmayan ODTÜyü anlamak isteyen herkese tavsiye edeceğim kütüphanede bulduğum ""Bir Memleket Gibidir ODTÜ"""

Mim'i herhangi birine göndermiyorum ama okuyup yapmak isteyen biri olursa bana haber de verirse okumak isterim :) FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. Eline sağlık kuzum! Güzel sözlerin için de teşekkürler! Çantan çok çok güzelmiş, bayıldım! Bunu gördüm mü ben sende daha önce ya? İÇi de içimi açtı! Ve kitabı çoook merak ettim! Derhal almam lazım!

  Öperim!!!

  ReplyDelete
 2. Çok keyif aldım okurken! :)

  ReplyDelete
 3. çanta ve not defterini çok begendim.emegine saglik.sagligin ne durumda ?acil sifalar

  ReplyDelete
 4. Valla ne kadar düzenli ve gerekli şeyler varmış :) Ben kendi çantamı düşününce utandım ne ararsan var bende ıvız zıvır 1-2 gün dayanıyor düzenli sonra yine pazar gibi :)

  ReplyDelete
 5. Kitabı merak ettim doğrusu :)

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...