24 March 2013

Lansman: Down Under Argan Oil **Selen Kozmetik **

19 Mart Salı Günü  Arzu ve Serap Hanım ile BigChefts'de  Down Under Argan Oil yeni seri ürünlerini tanıtımı için bir lansman gerçekleştirdik.
Bize ayrılmış olan  bölümde  hazırlıklar başlamış ve bizi Argan Oil ürünleri karşıladı.


Ülkemize Selen Kozmetik tarafından getirtilen ve en sevdiğim yanlarından biri hayvanlar üzerinde test yapmayan  Down Under Naturals yeni argan serisini tamamiyle bizim saç yapımıza göre formülize etmiş. Neden yeni seri argan diye sorarsanız; argan  omega 3-6 acısından sezngin, hücre yenileyici özelliğe sahip. 100 kilo argandan ancak 1 kilo elde edilebiliyor. New York Times gazetesi arganı "sıvı altın" olarak tanımladığı yazılarını okuyabilirsiniz.Argan ağaçları da unesco koruması altında. Düşünün nasıl bir hizmete ve zahmete girmiş firma.
Ayrıca bu seri bununla da bitmiyor bitkisel keratin içeriyor ki keratinin saç için önemi malum.
 
Sıvı saç kremi  (iki fazlı) ve Saç bakım serumunaek olarak yeni çıkan Argan serisinde olan ürünler:
- - Argan Saç bakım Maskesi --
- - Argan Saç Bakım Kremi --
-  - Argan Şampuan --
- - Argan Vücut Losyonu --
- -Argan Vücut Şampuanı --
 
Saç Bakım Maskesi tam çalışanlara göre 60 saniyede etki ediyor.
Saç bakım Kremi ve Şampuanı ayrılmaz ikili. Kuru, uçları çatal çatal olmuş ve çabuk dolaşıyor ise bu ikili tam size göre.
Detaylı yazıları uzun süre kullanımdan sonra gelecek ama vaatleri bu yönde.
 
 
Argan ürünlerinbe geçinde her zaman müşteri odaklı olan Selen Kozmetik'in ambalaj ürün değişimine geçttiği açıkça görülüyor.  Arzu Hanım bu tüp ambalajın müşteriler tarafından en çok
tercih edilen, içerisindeki ürünün tamamına erişme imkanı vermesi, taşınma ve görünüş açısından tamamiyle müşteri memnuniyeti için geçtiklerini belirtken.
 
 
 Arganlı Saç ürünlerini  ( sıvı krem ve serum) kullandıktan sonra elinizi yıkamaya gerek duymuyorsunuz cildiniz tarafından hemen emiliyor ve yumuşacık ağır yapış yapış olmayan şahane bir his bırakıyor.
Tek tek denedik :)
 
Şampuanlarını  üretirken tüketici odaklı olan Selen Kozmetik yeni "glütensiz"  ve "parabensiz" Şampuanını da gösterdi. Hindistan cevizi kokusunu şampuanda sevmem ama bu üründe fark etmiyorsunuz bile muhteşem bir kokusu var merak edip alabilirim.
 
 
Ayrıca belirtmek gerekirse dikkat ederseniz çoğu şampuanlarda tam saçınıza göre ürün bulma konusunda sıkıntı olabiliyor. İnce telli iseniz ince telli saçlara göre şampuan bulmak kolay ama mesela ince telli ama boyalı saçlarınız varsa iki saç özelliğine  de  uygun şampuan bulmak çok zor. Selen Kozmetik bu konuda da ince düşünmüş ve aynı  seriye ait şampuanlar da kendi aralarında bu özelliklere göre ayrılıyor.
 

**************
 
Mutlu geçen lansmandan  mutlu ayrılan blogerlar :)
 
 
Eve benimle gelen cici ürünlerim. Sıvı Bakım yağım kurtarıcım zaten sıvı saç kremi ile birlikte.
Daha önce gelmişti yazısını detaylı yazarım isterseniz.
 

Daha öncede söylemiştim yinelemek gerekirse ürün gönderme ve blogger firma ilişkisi açısından her zaman memnun kaldığım firmalardan Selen Kozmetik. Bir kere iletişim adreslerinizi alınır ve iletişim sürekli sağlanır ayrıca her zaman maillerinize bizzat firma tarafından cevap verilir.
Bu güzel lansman da Ankara blogerlarını unutmadığınız , güler yüzlü samimi sıcak içten ve bol bol bilgi edindiğimiz harika etkinlik için başta Selen Hanım, bizimle tek tek ilgilenen Arzu ve Serap Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

 


Veee bizi şahane ağırlayan her zaman gitmeyi çok sevdiğim Ankara'nın en favori mekanlarından Bigchef İran Caddesi şubesine de ayrı ca teşekkürler. Her şey nefisti.
 
Meşhur limonatası

 
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

3 comments:

  1. Canım çok güzel bir akşam geçirdik gerçekten. Hem ürünleri tanıdık hem çok eğlendik:) Selen Kozmetik'e teşekkürler:)

    ReplyDelete
  2. şampuan değiştirmek konusunda son zamanlarda üstüme yok deneyip deneyip geçiyorum tepemdeki saçlar kurucana ama ne çabuk ağırlaşıp başımı ağrıtıyorlar anlamıyorum :/ şu sıralar yves rocher kullanıyorum sırada lush katı şampuan var ondan sonrea deneyeceklerım arasına ekleyebılırım bu markayıda umarım bırı cözüm olurda aranmayı bırakırım eee dökülmezse olmaz o da var dipnot olsun :/

    ReplyDelete
  3. tek tek denerken mest olmuşuz :D:D

    ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...