16 January 2013

Uluslararası Tenis Yıldızı Tomas Berdych HM ile Anlaştı :)

H&M, uluslararası tenis yıldızı Tomas Berdych ile uzun dönemli ortaklık anlaşması imzaladığını duyurmaktan gurur duyar. Şu anda dünya altıncısı olan Çek doğumlu Berdych, hem kortlarda hem de kort dışında H&M’in elçisi olacak ve daha sonra mağazalarda olacak benzersiz bir tenis koleksiyonu için H&M tasarım ekibi ile yakın çalışacak. Tomas, moda ve stile kişisel ilgisi olan dünyadaki popüler sporcular arasında parlayan bir yetenek ve bu da demek oluyor ki H&M için mükemmel bir ortak.

“Bu ortaklık için büyük heyecan duyuyorum. H&M’in tenisle ilgili ilk girişimi ve onların ilk elçisi olmak benim için çok gurur verici. H&M, genç, cool ve kolay; giyimle ilgili olması gereken her şey. Modayı seviyorum ve H&M’in kortlarda ve kort dışındaki görünüşümü geliştirmeme yardım edecek olması müthiş. Birlikte mükemmel işler çıkaracağımıza eminim.” diyor Tomas Berdych.

“Tomas’ı H&M ailesine dahil ettiğimiz için çok mutluyum. Tomas heyecan verici bir oyuncu ve ayrıca stiline de önem veriyor. Onunla çalışmak, H&M giyerken kortlarda seyretmek ve dünya çapındaki tüm H&M’lerde koleksiyonun yer alması için sabırsızlanıyoruz.” diyor Karl-Johan Persson, H&M CEO’su.
Tomas Berdych’in H&M ile olan ortaklığı spor ve moda arasındaki ilişkide yeni bir sayfa açıyor.

Bu ortaklıkla H&M kıyafetleri popüler tenisçiler tarafından ilk kez kortlarda giyilecek ve H&M’e profesyonel spor etkisi getirecek. Kortların yanı sıra Tomas kort dışında da H&M’in elçisi olacak ve H&M erkek koleksiyonundan seçtiklerini giyecek.

27 yaşında olan Tomas Berdych, profesyonel tenis turnuvalarında en çok izlenen tenisçilerden biri. Şu anda dünya altıncısı olan tenisçinin en büyük başarıları; 2010 Wimbledon Tenis Turnuvası’nda Roger Federer ve Novak Djokovic’ı yenerek finale ulaşması ve Çek Cumhuriyeti Davis Cup 2012 zaferi.
Mükemmel rol modeli olan Tomas, hem seyirci açısından hem de kendi boş zamanlarındaki oyunlarıyla uluslararası popülaritesi artan en büyük yıldız sporculardan biri. Bu büyüme, H&M’in dünya çapında yeni pazarlarda mağaza açmaya devam ederek, büyüyen dünya şirketi olduğunu gösteriyor. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...