27 July 2012

Ebay Çivi Bileklik Alışverişim

Olmazsa olmazım yine aksesuar aldım ve çok mutluyum beklenen kargonun hiç beklemediğin anda hemencecik taaaaa nerelerden gelmesi kadar güzel şey var mı?
Asos'da beğendiğim aksesuarları ebayden bakmadan almıyorum artık iyiki de öyle yapmışım. Çivi modasına ben de ayak uydurdum.İkisi de aynı anda geldi bilekliklerimin.
Günün sevincini sizinle paylaşıyorum o la la la .

2.55 dolara alınan bilekliğim 13 Temmuz'da kargoya verildi ve 15 gün olmadan geldi. Sitede ayn göründüğü gibi çıktı. Soldaki sitedeki hali sağdaki ise bana gelen.

Çivi bilekliğim ise Asos'daki fiyatın neredeyse dörtte biri fiyatına bana geldi. 1.77 dolara  aldım ve 9 Temmuz'da kargoya verilen bileklik 20 gün olmadan geldi.  Yine soldaki hali sitedeki sağdaki ise bana gelen hiç bir fark yok. Paketleme gayet iyiydi.

Merkür retrosuna rağmen geldi kargolarım ve çok memnun kaldım. Tekrar bir ebay alışverişi daha  yapmayı bile düşünüyorum. Nasıl beğendiniz mi?

NOT: Herkes satıcılar ile farklı deneyimler yaşadığı için satıcı ismini eklemedim zaten envayi çeşit var bu ürünlerden kolaylıkla blabileceğinizi düşünüyorum.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

13 July 2012

Summer Must Have: Kuru Kafalı Bilezik

Gün geçmiyorki bir deli bir kuyuya taş atsın da bin akıllı çıkaramasın. Eskiden ( benim gibi yaşı kemale ermeye ramak kalmış olanlar) çok iyi bilir bi aralar 80ler fenomeni  "stres bileziği" vardı. Ebem dedem çoluk çocuk torun torbacık kim varsa hepsi takdı. Cikletlerden bile çıkmaya başlamıştı bu pazarlama harikaları. Sonra gelsin çeşitli varyosyanları. Mücevher firmalarına kadar gitti bu iş.


O çocuk aklımda hiç heves etmediğim stres bileziklerine ama onun  yerine kuru kafalı bu bileziklere bayıldım. Hemen edinilmeli bence. Genelikle iki çeşidi olsa da

 Tercihim renkli olanlardan yana. Almak isterseniz ebayden çok küçük fiyatlarda bulabilirsiniz.

Beğendiniz mi?

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

12 July 2012

BigChef'de Bloger Buluşması

Bigchef'i ,Ankara'dan başlamasını yemeklerını limonatasını  ve burayı unutmayıp bağların koparmamasını nasıl  seviyorum. Geçen Pazar Ankara'daki blogerlar Bigchef desteğiyle İran Caddesindeki yeni yerinde buluştuk.
Fikirler öneriler istekler havada uçuştu brain storming :) çalışmamız had safada idi çok mu çalışkanız ne :P Devamı gelicek efenim bu buluşmaların beklemede kalın.

Kimler vardı dersek:
Kubilay Sakarya, Zülal Ateş,Ecem (bonbon), Nilay, Gizzy , Efe Özden ,Modafobik,  Melih Bey ve bendenizBloger olmak böyle bir şey işte hepsini değişik hallerde genelde telefon ya da ipadleriyle ilgilenirken yakılıyosunuz :D

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

09 July 2012

Rihanna'ya ne olmuş?

Postun ana kahramanımız Rihanna Harpers Bazaar'ın Ağustos sayısına kapak olmuş. Fotoğrafları görür görmez ne olmuş bu kadına ya dedim.  Tam da zayıflama derdindeyiz ya hatun kişi de bi güzel kilo vermiş hemen kapak olup çatlatmam lazım bu hatuncukları demiş sanırım. Ne yemiş içmiş ne yapmış da o hale gelmiş aceba :) hadi bakalım sırrı neymiş.


Buraya kadar bi şey yok asıl bu Rihanna mı nan dediğim kısım bundan sonrası.

Şu pozu anlamak için ayna karşısında yan dönünüz işte tam o andaki görümünüz ile aynı resmen kadın yarım kadar.


Geniş kalçalı üst bacakları da kalın değil miydi bu kadının.
Memikleri bile sönmüş zavallımın.
Zayıflıktan kemikleri gözüküyo deriz  o kıvamda  ama  ne kemik var ne de tek bir kusur.
Getir sayıcam kemiklerini bu kadar zayıflamaya o kadar et olmaz.


- - - - - - - - - - - - - - - -
Netten hemen bulduğum üçbeş fotoya bakacak olursak "asıl" Rihanna senin benim bildiğim kız aynen şöyle  a canlar :


 İncecik beli nerde bu kadının gören var mı?

 Bu da konserindeki en gerçek çıplak gerçek , mal varlıgını sergilediği görüntüsü.
Ordaki kalça mı üst kalın baldır mı o?


Kapak çekiminde emeği geçen fotoğrafçı arkadaşın açısına, photoshopu yapan arkadaşın emeğine sağlık. Tek kelimeyle mikemmel gözüküyo kadın. Ah photoshop sen nelere kadirsin. Yapan arkadaş bayağa iyi çalışmış beğendim.
Spor yapmış falan tamam da o yılların eritemediği kalça ki Rihanna'dan ayrı düşünemıyorum ben onu nereye gitmiş. Yemesin beni şimdi. Yürü bak git. 4te birine inmiş kadın. O kadar yazıfladın  yüzünden belli olur insanın kafası hala kocaman duruyo.
Bu arada hakkını yememeliyim styling süper. Beyaz o elbise çok güzel sade ve şık en sevdiğimden.

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...