20 November 2012

Doa Kozmetik Alışverişim

Doa kozmetikten bu kaçıncı alışverişim bilmiyorum artık, fotolarını yayınlayamadığım iki alışverişim daha var maalesef merkür retrosuna kurban gitti harici hard diskimle birlikte kayboldu.
Doa kozmetik'in satış politikasını , ürünlerini ve ilgilerini seviyorum sanırım. Twitter'dan sürekli takip ediyorum  çok ilgili ve  esprililer :) Fiyatlar   hem uçuk değil -doğalız organik satıyoruz bahanesiyle- hem de kargo hızlı ve 20 tl üstüne kargo parası yok öyle 50 85 100 falan değil kargo parası ödememe limiti  bildiğin 20 tl :) Kargolar da sorunsuz geliyor PTT olmasına rağmen; zaten deposu Ankara merkezli bir yer Ankara'da oturuyorsanız bugün alın yarın elinizde o derece.

Uzun araştırmalarım sonucu "baobab yağı " aldım kendime. Almanlar bizim yağımız diyor bu yağa. 
Lamer ve La Pierre markasının sırrı ,gizli formülü bu yağ işte. Şimdilik çok çok memnunum ve devam edicem sanırım kendisiyle etkilerini uzun kullanımdan sonra yazarım merak edenlere. Her alışverişte istisnasız hediye gönderir Doa Kozmetik bu seferki melisa kremi. Çok güzel kokuyo çok.

Her siparişte uzunca bir liste gönderirler, her seferinde yeni bir şey öğreniyorum bu seferki listem uzak durulması ve dikkat edilmesi gereken kimyasal maddelerle ilgiliydi. Bu yönleri de ayrı bir sevme sebebim. İşlerini ciddiye alıp aynı zamanda tüketicinin bilgilenmesinden de sorumlu tutuyolar kendilerini sevdim ben bu motoyu daha ne olsun.
Hatta siz bu postu okurken ben bir sipariş daha vermiş olabilirim :)

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. bende bakıyım bir..:)
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Bilgilendirmelerini,ankarali olmalarni dogal olmasini ucuz olmasini sevdim.sevecek bir suru neden var

  ReplyDelete
 3. sitesini inceledim gerçekten çok güzel şeyler var üstelik fiyatları da iyiyimiş! bide ürünlerinde paraben ve petrol türevleri yoksa tadından yenmez:)))

  ReplyDelete
 4. Tiziiiiim Ben ilk defa duydum bu siteyi ve bu yagi.hemen isinlaniyorum siteye muah:)

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...