25 October 2012

HM Armada Açılışı ve Blogger Özel

H&M Armada açıldı bilmeyen duymayan kalmamıştır artık.Bu mağazası ürünleri concepti koleksiyonları mağaza içi düzenlemesinden tutunda aydınlatmasına kadar çok farklı. Başka hiçbir mağazasında olmayan ürünleri mevcut. Sizin için reyonlar arası geçiş, bütünlük ve özel aydınlatmalar bile düşünülmüş. Kasa yakınlığının reyonlara mesafesine kadar. Ürünleri gelin siz düşünün. Her biri  muhteşem tek kelimeyle.
Diğer blogger arkadaşlarımda da eminim görmüşsünüzdür ama benim gözüme takılanlara daha yakından bakmak isterseniz çektiğim fotoğraflar konuşsun o zaman.Aksesuar standları arasında kaybolcaksınız


Betül ve Deniz hanım ile İletişim Müdürü Pelin Atay'a bu güzel davet ve Anna Dello Russo anahtarlık hediyesi için ayrıca teşekkür ediyorum. Çok ilgi gösterdiler , tek tek ilgilendiler ürünlerin özelliklerini mağaza özelliklerini tek tek anlattılar dedikodu bile yaptık :) o kadar sıcak bir sohbetimiz oldu.
Bizden özel olarak istediğimiz bir şey olup olmadığını sordular tabiki koleksiyonların Ankara'da da satılması ilk verilen cevaplar arasındaydı.Bir müjde mi olur artık ne olur orasını zaman göstericek! FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

6 comments:

 1. Oh gözünüz aydın artık elinizin altında bir hm var :) anna della russo koleksiyonuna ben de bayıldım özellikle o valizler aklımdan çıkmıyor. Bir de paylaştığın görsellerdeki deri eldivenler çok şık görünüyor.

  ReplyDelete
 2. vallahi ben yeni duyyorum en son istanbulda acilmisdi ama bu habere daha cok sevindim :)) surda sayili günüm kaldi ankaraya yerlesip H&M olmasi cok cok iyi :)))

  Mein Blog/Blogum

  ReplyDelete
 3. onlara söyler misin Samsuna da gelseler :)

  ReplyDelete
 4. hala da armadaya gtmedim cepa ole büyük ki orası bana yetiyo :)

  ReplyDelete
 5. önce izmire gesinler sonra diğer illere duruma göre:)

  ReplyDelete
 6. AYIP AMA ANKARA'DA 2 TANE H&M İzmir'de daha 1 tane bile yok. Olmuyo bize haksızlık:(

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...