28 October 2012

Cumhuriyet'im Bayramım

Bayramın en şanlı ve şereflisi yarın. Ne mutlu bize Mustafa Kemal Atatürk gibi hayatı başka devletlerin okulunda zorunlu ders olarak okutulan, diğer ülke devletlerini diz çöktürüp kendine hayran bırakan bir lidere ve böyle şanlı tarihe sahip olduğumuz için.
Ülkem olarak ne kadar zor günler geçirsek de ben innaıyorum bu gaflet uykusundan uyanıp Cumhuriyet'ten başka daha iyi modern çağdaş yönetim şekli olmadığını anlayacaklar. Bunu da yapıcak olan bizler yarın yürüyüşümüzü gerçekleştirecek olan nesiller olucak buna eminim.
Şükürler olsun bayrağıma toprağıma tarihime liderime. Teşekkür ediyorum şu an bu yazıları yazabilecek kadar özgür olduğum için, istediğim kıyafeti seçtiğim için, sinemaya tiyatroya gidebildiğim için, sahip olduğım kimlik ve daha nice özgürlüklerim için.Bum liste uzayıp gider günler yetmez anlatmaya.
Yüreğimizdeki bu aşk hep devam etsin.

Bayramların en şanlısı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
Mustafa Kemal Atatürk'üm ruhun şad olsun.

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. Çok güzel yazmışsın arkadaşım ellerine sağlık...

  Tam da içimizdeki düşünceleri dile getirmişsin, sevgiyle kal.

  ReplyDelete
 2. Cumhuriyet bayramimiz kutlu olsun.yazin umut dolu malesef ben gun gectikce karamsar oluyorum:(

  ReplyDelete
 3. tüm coşkumuzla kutlayacağımız daha nice Cumhuriyet Bayramlarına...

  ReplyDelete
 4. canım bugun bende cıktım yırmıbes metrelık bayragın en onunde ıdım hemde benı koc ılan ettıler parmaklarım devasal bayragı kontrol ettırmekten kanadı ama acımadı canım her bagırısımda guc geldı benlıgıme ınsallah sonsuza kadar bu bayramımız kutlanır nıce bayramlar

  ReplyDelete
 5. keşke daha güzel kutlanabilseydi, şaşkınlıkla izledik olup bitenleri.. vatandaşına terörist muamelesi yapan bir ülkede yaşıyoruz resmen !

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...