27 December 2011

Yves Rocher'dan hediyeler var

Bitkisel kozmetiğin lideri Yves Rocher’nin 2012 “Dilek Ağacı” kampanyası başladı!
Facebook üzerinden kampanyamıza katılarak arkadaşlarınıza yeni yıl dileklerinizi gönderebilir ve Yves Rocher’den sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayabilirsiniz! FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

26 December 2011

Bir Kitap da Senden Olsun

Sürekli takiplerinde olduğum Ojeliparmaklar ve bu benim partim bloglarında gödüm bu yazıyı bugün.
Asıl yazıyı  Funda nın bloğunda bulabilirsiniz. Yazıyı aynen yayınlıyorum ben de paylaşmak istedim:
"BİR, SIFIRDAN İYİDİR." Senin elindeki bir kitap, Erzurum'da yüz kitap olacak. Erzurum'da o yüz kitap yüz kere yüz gencin dünyasını aydınlatacak. Bu aydınlık yine senin yaşamını aydınlatacak. Senden giden "bir", sana yine geri dönecek "yüz kere yüz" katıyla. Bu ülkenin en büyük düşmanı CEHALET!

* Kendi kütüphanemizden sadece bir kitabımızı gönderebiliriz.
* Olabildiğince arkadaşımıza, "ses getirir mi?" diye düşünmeden duyurabiliriz.
* Yazıyı bloglarımızda paylaşabiliriz.
* Daha da fazlasını yapabilirim, yapmalıyım, yapmak benim görevim ve de borcumdur diyorsanız, bir kitap alarak, "gıcır gıcır" bir kitapla, onları mutlu edebiliriz.

Adres: HINIS ANADOLU LİSESİ YİBO LOJMANLARI ARKASI HINIS/ERZURUM


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

24 December 2011

Yeni Trendimiz: Baseball Jacket

Benim küçüklüğümden beri vardı baseball ceketim yurt dışından gelen akrabalar getirirdi genelde. Zaten o zamanlar mahallede kimin yurt dışında tanıdığı var anlardık salına salına gezmesinden zamansız giymesinden montunu :)
Son zamanlarda takip ettiğim bloglarda ve ünlülerde de görünce tamam dedim geri dönüyor baseball furyası. Spor giyinmeyi seven biri olarak hiç şikayetçi değilim ama keşke dağıtmak yerine saklasaymışım daha geçen seneler de vermiştim sevgili montumu nasıl da güzeldi halbuki.

Ünlü demişken Liv Tyler nasıl da alakasız bir şekilde giymiş ama gözüme batmadı nedense
Halbuki  Tülin Şahin amacına en uygun şekilde giymiş. Sporu şıklaştırmış tam da olması gibi.
Aman kızlar lütfen bunu da abartmayın şapka pantolonu ile beraber uniforma gibi değil de sadece değişik hava versin daha tarz hoş gözüksün diye giyin olur mu!Trend olması beklenen ceketleri Hmden bulabilirsiniz  sanki görmüştüm.
Yeni trendimiz hayırlı olsun bu arada. Var mı şikayeti olan? FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

21 December 2011

"Engelli" gençler için iş ve rehabilitasyon olanağı sağlayan proje

Yayınlamakta geç kaldığım bir mail çevrenizde bildiğiniz varsa belki yardımcı olur:

Çankaya Belediyesi Sosyal Projeler Merkezi'nde, engelli gençlere istihdam yaratacak
bir oyuncak atölyesi açıldı. "Ahşap oyuncak ustası" yetiştirecek atölye'de, 6 aylık
eğitim sonunda sertifika alanlar belediyede stajyer kadrodan istihdam edilecek.
Türkiye İş Kurumu'ndan da maddi destek gören proje, aynı zamanda yoğun bir
rehabilitasyon programı.

Ankara'da Çankaya Belediyesi'nin başlattığı yeni bir proje sayesinde evde yaşamaya
mahkum olan engelli vatandaşlar için iş imkanı sağlandı..
Projeye dahil olan engelli gençler ahşap oyuncak yapmayı öğreniyor..
zihinsel ve bedensel engelli gençler, altı aylık bir kursun ardından ustalık belgesi
alabiliyor..

Ustalık belgesi almaya hak kazanan gençlere ayrıca belediye'de altı ay staj yapma
imkanına da sağlanıyor..
Kurs süresince iş ve kaza sigortası yapılan kursiyerler belediye tarafından
engelliler için tahsis edilen servis aracı ile evlerinden alınıp evlerine
bırakılıyor. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

17 December 2011

ÇANTANIZDAKİ MAVİ MUCİZE

ÇANTANIZDAKİ MAVİ MUCİZE İLE EKSPRES SPA BAKIMI!

Kar yağdı yağacak dediğimiz şu günlerde sıcacık eldivenlerimiz bile ellerimizin nemli kalmasını sağlamıyor. Yoğun şehir temposunda ellerimize gerekli önemi gösteremiyoruz ve kuruyup çatlamalarına sebep oluyoruz.

Bliss şehir hayatında hızlı ve pratik çözümler arayan kadınları unutmuyor ve size Yoğun El Bakım Kremi'ni öneriyor! Çantanızda zevkle taşımak isteyeceğiniz kadar güzel Bliss Yoğun El Bakım Kremi ile ihtiyaç duyduğunuz her anda hızla bakımlı ellere kavuşabilirsiniz. İçeriğindeki Makadamia fındığı, B5 Vitamini, Üzüm ve Elma özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile ellerinizi pürüzsüzleştirip nemlendirmeye, beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Yağlı bir his bırakmayan yapısı ve hafif limon kokusu ile hızla daha genç görünümlü ellere kavuşmanızı desteklerken sizi işinizden de alıkoymaz. Elinize dokunan herkesin fark edebileceği kadar ipeksi bir ten için, ellerinize ve tırnak diplerinize ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayabilirsiniz.


ARALIK AYI BÜLTENİDİR 


Bliss Yoğun El Bakım Kremi 49 TL, Boynerlerde
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

15 December 2011

Stil Direktöründen Hediye

Stil Direktörü "Studyo Rain" ayakkabısı hediye diyor ama tabi şartlarını yerine getirirseniz :)
Bu dört kişiden biri olmak ve size özel ayakkabınız tasarlanmasını istiyorsanız buraya bir bakın ve katılın derim.

http://www.stildirektoru.com/2011/12/studio-rainden-4-kisiye-ozel-tasarm.html

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

14 December 2011

BUR​T'S BEES ARALIK BASIN BULTENİ

                     GÖZLERİNİZDE ARI SÜTÜ'NÜN AYDINLIK VEREN MUCİZESİ!

                    Göz çevreniz tahmininizden daha çok neme ihtiyaç duyuyor!

Sizler de göz altındaki şişlikleriniz insin, göz çevrenizdeki ince çizgileriniz görünmesin, aydınlık bir cilde sahip olun istiyorsanız Burt's Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Göz Kremi'nden vazgeçemeyeceksiniz!Burt’s Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Göz Kremi göz çevresini yumuşatmayı ve doğal nem dengesini korumayı destekler. Cildi beslemeye ve şişlikleri azaltmaya yardımcı olur. Mica minerali ışığı yansıtarak ince çizgilerin görünümünü azaltmayı destekler. Göz çevrenizi aydınlatmaya yardımcı olur.
Doğal yollardan güzellik sağlayan Burt’s Bees Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Göz Kremi 110 TL - Boynerlerde

<><><><><>    <>FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

11 December 2011

Hayatım Proje :)

Son zamanlarda ne konuda büyük konuşsam başıma geliyo. Belayı çekiyorum resmen ama Merkür'e de güveniyorum temizliyo ve açığa çıkartıyo görünmeyeni. Berbat bir haftanın ardından diğer bir berbat ve yoğun haftaya geçiş yapıcam gibi gözüküyor. Hangibirine yetişim kime laf yetiştriyim odev mi yapıyım sınavıma mı çalışıyıdım bilemedi resmen. Taslaklardaki kayıtları düzenledim artık bazılarının zamanı gelmişti otomatik olarak yayınlasnsın. Bu da onlardan biri. Siz okurken ben ders çalışıyor, rapor yazıyor, staj dosyası dolduruyor ya da hastalığım daha da artmış sürünüyor olacağım.

1. Projem : İşte en büyük konuştuğum konu bununla ilgiliydi. Hani şu meşhur Fatih projesi tablet olayı fala varya o işte. Sen o kadar laf söyle yol geircem diye uğraş, öğrencilerini sudan sebeplerle içeri tık ve hakında soruşturma başlattığın öğretmen ve öğrenciden yardım iste işi ODTÜ'ye ver olacak iş mi. Biz  işe yaramaz bu proje yürümez diye rapor yazdık ve al sana o oyle olmaz böyle olur dediler ve üstümüze kaldı :)  Soner Yıldırım ve Kürşat Çağıltay bu isimleri not edin bi kenara. Benim şahane hocalarım içerik ve alt yapı danışmanlığını yapıyorlar şimdi. Fen ve Teknolji kısmı ise bende :) Neler olucak bakalım görücez. Bir de tablet olayı var. Allah'ım alıyosun imza veriyosun imza sanki satıcam. Ayrıca tableti teslim ettiğim amca girebilecek bütün sitelere girmiş anasını ağlatmış ben de kalsa ne olur sanki kaç yere girebiliyoki zaten. Zaten hiç bir şeyi entegre edemiyosun hata veriyo olmadı içerik değiştir, kodları değiştir. İşkence tek kelimeyle.

2. Projem: Okul geneli araştırma yapmak zorundayız kampüs içi yani. konuyu seçmek bir yana o kadar millete tek tek soru sormak işşşkenceeee. Ankatörler yapıştımı bırakmıyolar derken anketör oldum iyimi. Büyük konuşma !!!!
3. Projem: Engelsiz ODTÜ işini yürütmeye devam. İşaret dilini öğrenmek çok zevkli olabiliyormuş gerçekten. Bunu söylemezsem içimde kalır zaten yaşamak sıkıntı onlar için bir de bir öğrencimin durumu var ki hatırladıkça içim acıyo. Kendisi engelsiz dershanede ders verdiğimiz öğrencilerden biri. Üniversite sınavında  okutman yardımcı oluyo onlara. Gel görki verilen okutmanın %40 duyma sorunu olduğu ortaya çıktı. Bir senesi heba oldu çok da azimli bir kızdı yazık oldu ve hiç bir şey yapamadık malesef. Geçen  engelliler haftasında ise hep bir aradaydık. Öyle duygusal anlar yaşadık ki hala atlatmış değilim.
Görme engelli bir arkadaşımız gözlerinize ne kadar bedel biçersiniz ? demesi bizim muslukları açtı sonuna kadar. Ne kadar çok zenginsiniz farkındamısınız deyince utandık.
"Kırmızı nasıl bir renk? benim anlayacağım şekilde tarif eder misiniz ya da "kare üçgen bunları nasıl tarif edebilirsiniz." ne kadar zor sorular değil mi?
Çok zenginiz çok şükürler olsun. Ufak şeylere o bunu demiş bu bunu demiş sen şöylesin böylesin diyenlere bir sözüm var: ben çok zenginim ve ihtiyacım yok hiç bir şeye; buna sen ve sözlerin de dahil :) nasıl iyi değil mi?

hatırlatma :  Mavi kapak toplama kampanyamız bu ay bitiyo. Aralık 2011 son. Evinizin yakınında yoksa ODTÜ'ye teslime debilirsiniz kütüphanenin içindeyiz hemen. Kapakların amacına ulaşıp ulaşmadığının kontrolünü de yapabilirsiniz kayıtlar tutuluyo.

4. Projem: Bu sefer ki dersle ilgili. Bir tane personel project yapıcaz bütün öğrendiklerimizi gösteren ah ne kadar da zormuş meğer. Yapamazsan dönem uzatma :)

5. Projem: 3 boyutlu ortam tasarımı ve bunun eğitim materyali olarak kullanımı. Uzaktan eğitim, navigasyon akılınıza ne gelirse dahil içine. Second Life diye bir ortam geçen sene Türkiye 'de ilk bize uygulanmıştı.Aynen bu programda yeni ve bu sefer biz ortam hazırlıyor olucaz. Eğer başarılı olursam hem bir yarışmaya hem de yurt dışında bir kaç universiteye gönderme hakkım var.

Bunların hepsi  Aralık ayına yetişcek bir de. Kaç parçaya bölünmem lazım hiçbir fikrim yok. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

10 December 2011

İkisi mim ve bir ödül

Ne kadar yoğun bir hafta geçirdim ben böyle ya. Hafta sonu yani bugün en önemli sınavım vardı bütün sözlerimi işlerimi bugünden sonraya ayarladım hep. Sınavım aksaklıklara rağmen iyi geçti şükür. Hayata döndüm bugun post yazma, blogalrı okuma ve çekilişlere katılma günü ilan ediyorum bugünü kendime.Haftaya daha yoğun olcam proje proje üstüne olcak. Arıcam bu haftayı nasıl olsa.

Birinci mim blog aleminde mor deyince akla gelen tek isim Junkhead' den.
Masa üstü mimi: Masa üstünde ne var göster.
Benim biricik prensesim ablamın kızı İrem. Yakında onunla ilgili postlar gelicek. Neşe kaynağı evimizin. Evde en çok bana düşkün :) Her cocuk anne ya da baba diye ağlar o teyze diye ağlıyo. Aynı zamanda kumam olur kendiler herşeyimi kullanır herşeyimi.
aceleyle çektiğim içi idare edin ilerki postlarımda kendisi ve mağrifetleriyle tanıştırcam sizi :)

İkinci mim ve bir ödülüm. Twitterdan sohbeti ilerlettiğim Aswang'ın köşesi blogunun sahibinen geldi. Çok yönlü blogger ödülüm için teşekkür ediyorum ve başlıyorum.
bu mimin kuralı şöyle:
1. Bize gönderene teşekkür ediyoruz
2. Hakkımızdaki 7 gerçeği yazıyoruz.
3. ve kaçınılmaz son armağan ediyoruz.

 Hakkımdaki 7 gerçek :
1. Tıpkı Meltem Cumbul gibi gülüyorum. Aynı öyle kocaman ve dişlerimi göstererek. Göz çevrem şimdiden kırıştı benim. Neyseki dişlerim temiz düzgün ve bakımlı. Özellikle üst düşlerimin hazır kalıplar kadar cok düzenli olduğunu söylenir.  Ayrıca Meltum Cumbul'u severim de tarz kadın.
2. Haksızlığa tahammül edemem ne bana ne başkasına. Çözene kadar  peşinden giderim. Kavgaysa kavga hiç affetmem , lafımı esirgemem.  
3. Özgürlüğe çok düşkünüm ve bu sebeple evlilikten inanılmaz  korkuyorum.
4. Gözümde olan dilimdedir. Takılmayı dalaşmayı şakalaşmayı çok severim. Kimin canı sıkkınsa, eğlenmek istesek arkadaşlarımla hadi bir dalaşında seyredelim der , öğretmenlerim de dahil.
5. Ben bir şeye evet diyorsam o evettir hayır diyorsam o hayırdır.Yaparım diyorsam ölmediğim sürece yaparım ötesi yok.  Karar verdiysem yapılan anlamsız ısrarlardan nefret ederim.
6. Dobra, acık,net  ve muhalefetimdir :) İrdelerim düşünürüm sebep ararım. Okan'ın  ( Bayülgen) dişisi  denir hakkımda. Lafımı esirgemem. Sinsi insanlar benden uzak durmalı!
7. Sezgilerime iç sesime çok güvenirim. Güçlü sezgilerim vardır. Çok az yanıldım bugüne kadar.

Uzun mu oldu ne.
Ben de bu iki mim ve bir ödülü Ladysssnm ve Sar'a  gönderiyorum. Hadi bakalım dökülün.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

09 December 2011

Ne okudum: Küçük Mucizeler Dükkanı

Yoğunluktan post yazamıyorum taslaklardaki postlar tamamlanmayı ve yayınlanmayı bekliyor. Mimlerimi de yarın sınavımı bir atlatıyım kendimi alışverişe vurduktan sonra akşam cevaplıcam.
Çalışma molası vermişken kafam dağılsın dedim ne uzun zamandır okuduğum kitaplar postu yazmadığımı farkettim. Hangisini yazacağıma karar veremeyip en son okuduğum ve çok merak edip aldığım Küçük Mucizeler Dükkanı'nı seçtim.

Öncelikle kitabı etrafımda çok görmem ve hakkında yazılmıs iddialar almam için zorladı resmen beni. Kişisel gelişim kitabı sanmıştım ilk önce nedense öyle bir çağrışım yapmıştı.
Kitap kanserle mücadele vermiş ve örgü sevgisiyle hayatına yön vermek isteyerek tuhafiye dükkanı açan kadın ve bununla beraber hayatına giren üç kadının öyküsü anlatılıyor.


Lydia Hoffman; ana karakterimiz. Kanserle uzun sire mücadele verdikten sonra tuhafiye dükkanı açıyor.
Jacqoueline Donovan; zengin ve en sosyetik olanı. Kocası ile problemleri var. Oğluna şık ama gelinini hiç sevmiyor :) cadı kaynana
Carol Girard; zeki, zamanın en parlak ve kariyerli öğrencisi iken sevdiği adamla evlenince işi bırakıyor.Çocukları olmuyo ve kadının bu yolda verdiği mücadeleri bahsediliyor daha çok.
Alix Townsend; parçalanmış ailenin çocuğu.Suç işleme konusunda biraz marifetli.

Kitabın arka kapağında kendinizden mutlaka bir şeyler bulacaksınız diyo ama ben pek bulamadım.  Örgü teması belki de pek cezbetmedi ama sonrasında ne olucak acaba diye okuduğum bölümlerde oldu. Kadınların hayatlarındaki değişimler  ne olucak diye benimde heyecanladıgım olmadı desem yalan olur hakkını yememek lazım. Güzel,akıcı bir hikaye okumak isterseniz buyrun alın derim. Kadınlardan cok erkek karakterler daha çekici geldi bana nedense :) Okuyunca ne demek istediğimi anlıyacaksınız :P FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

05 December 2011

Black Friday Alışverişi

Uzun bir yazıya hazırlayın kendinizi. Tadını çıkara çikara yazdım ohhhhhhhh :)
not: bu post tüm fırça kargosu yolu gözleyenlere ayrıca ithaf edilmiştir

İlk fırça  ve ilk Black Friday alışverişim.  İlk olup hüsrana uğramadığım içi korkarım devamı gelicek :) Ah ne kadar heyecanlıyım tahmin edemezsiniz demicem çünkü edersiniz ben bilirim sizi :)  Tam da unuttuğum  anda kargo gelmesi ne güzel şey anında modum değişti. Kese içinde geldi fırçalarım.İçinden kullanma tamilatı ve listem cıktı. Tek tek kontrol etmişler tick atmışlar yanına sevdim böyle yapmalarını.Gözüme güzel gözükeni, ismini beğendiğimi aldım ne yalan söyleyim bunu mu almış diyebilirsiniz uzman kızlar amenna.
Lafı uzatmıyorum ve işte canım kargomdan ilk görüntü:
Twitter'dan bizim uzman kızlar akıl verdiler bana müşteri hizmelerine mail at üstüne yazmasın logo eklemesin diye.Ben de bir güzel döktürdüm acındırdım kendimi onları övdükten sonra tabi.Bunlar beni gayet kısa ve net cümleler ile red ettiler. Ben de o an ümidimi kesmiştim.
Bugun tesadüfen annem kapıyı açınca eşikte buldu  kendisini. Ev dört katlı zaten cıkmıssın en üst kata be adam bari zile bassaydın. Allahtan alt kat komşu bu sefer çalmadı kargomu buna bile seviniyorum eşiğe atıp gitsinler  razıyım yani.
Paketin üstüne dikkatli bakarsanız (ki ben sizin için düzenleme yaptım )sadece Brushes yazmışlar ve şirketi ismi adresi  var ama tanımı yok. Ne bir logo ne bir amblem. Çok şaşırdım madem böyle gönderecektiniz o kadar havayı niye attınız bana kardeşim etik değil kurallarımız falan diye. Ben de tam böyle yapın demiştim zaten.

Yüz için olanlar:
01: Sytenthetic Angle Blush and Define 6.95$
02: Flat Bronzer Buffer Large 4.69$
03: Destiny Kabuki on a Stick 5.95$
04: Flawless Face Chisel Powder 4.49$
05: Pink Perfection Kabuki 8.95$
Ah o pembe rengi için bile alınır söylemeden edemicem. Allık ve pudra konusunda bana yardımcı olacak fırçalara ihtiyacım  vardı.Zaten çoğu tükenmişti kalanlar arasında ancak bunları seçebildim. Acemi seçimi idare edin ilk ablası daha ilk:)

Göz için olanlar:
06: Black Pointed Crease 2.95$
07: Black Bilending 2.99$
08: Delux duo Fiber Shadow 3.95$
09: Large Chisel Fluff Shadow 2.75$
10: Shade and Shadow 1.49$


Black pointed Crease olanın boyu A4 kağıt uzunlugunda. O kadar uzun ki :) Bazılarının üzerinde isim yazmıyo.İsim yazanlar diğerlerinden gramaj olarak daha ağır, işciliği daha iyi hemen belli oluyo.
Özetle, Bu  alışveriş bana indirimli fiyatlarıyla fırçalar 22.58$ iken;  kargo bedeli ki bu bedel ürün sayısına ve ağırlığa göre değişiyo anladığım kadarıyla 13.18$ ve toplamda 35.76$a mal oldu. Kargo olarak en ucuz ve takipsiz olanı seçmiştim. Unutmadan 25 Kasım'da sipariş verdim bugun elime ulaştıgına göre 10 gün civarında hızlı bir şekilde  elinize geliyor ( bunu bizim yere alışveriş yaptığımız siteler örnek almalılar diye de düşünmeden edemiyorum.)

Bu postu sonuna kadar okuduysanız sizi ayrıca tebrik ediyorum. Benim unuttuğum sizin eklemek istediğiniz sormak istediğiniz bir şey olursa yorum bırakmanız yeterli canlar. Öpüldünüz


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

03 December 2011

Cumartesi Ojesi: Pastel

Cumartesiniz güzel geçiyordur umarım. Ankara'da hava çok güzel ve  güneşli.Alışveriş merkezlerine mahkum etmektense evde kalıp balkonda güneşin tadını çıkara çıkara ders çalışıyorum. Ben oje sürmeden moda giremiyorum bilmiyorum siz nasılsınız.Bugün moda girmemi sağlayan ojem
Pastel 17.
Simli ojeyi sürmekten çok çıkartması dert olduguğu için hiç yanaşmıyordum ama bu güzel yeşil tonunu görünce hiç düşünmedim bile bunu ki zaten simli ojenin folyo ile nasıl çıkartılması gerektiğini şurdan öğrenmiş bulunmaktayım.

Pastel 17 gayet yoğun yapıda ilk sürdüğünüzde hemen renk veriyor. Simli bir yapısı var ama öyle ucuz basit durmuyor kesinlikle. Simli olmasına rağmen öyle parıl parıl parlamıyosunuz da. Sedefle sim arası kıvamı çok güzel ayarlanmış.

Duruşu aynen bu şekilde henüz Pastel dışında hiç bir markada bu rengi görmedim. O açıdan çok mutluyum yeni bir renk keşfettim en azından koleksiyonumda benzeri olmayan bir renk olarak yerini aldı. Aynen bu renk bir kazağım oldugunu da bugün fark ettim. Geçenlerde de golden rosedan bu enkte bir far almıştım.Yeşilin sevdiğim tonlarından.Ojem tam günün ojesi olma hakkını verdi.

Balkonda sıcak sıcak ders çalışıyorum demiştim. Balkon fotosu eksik kalmasın istedim. Bu da gün ışığında duruşu. Şaka bir yana evden daha sıcak balkon tavsiye ederim kış güneşini  :)

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...