29 June 2011

Pretty Little Liars

Gossip Girl gibi  hatunların bol olduğu diziler fena revaçta. Bir ara The Hills favorimdi şimdi junior boyları olan pretty little liars izliyorum. Konusu diğer dizilerden farklı biraz gerilim biraz dram biraz aşk biraz polisiye. Junior boyları dediğime bakmayın siz güya daha 16 olmaları lazım ama nerde taş gibi hatunlar kast ajansdakiler acaba hiç farkında değil mi çok merak ediyorum.

İzlemeyenler hiç bilmeyenler için konu şöyle: 4 + 1 yakın kız arkadaş. +1 çünkü bir tanesi adı Allison öldürülüyo ve bunu geri kalan 4 saf çözmeye çalışıyo ve bu sırada kızların başlarına gelenler yaşadıkları falan filan :)
Karakterlerimiz şöyle soldan sağa:
Hanna  -Ashley Benson,  Aria-Lucy Hale, Spencer- Troian Bellisario ve Emily Shay Mitchell
Hanna erkekler konusunda bence en uzman olanı.Güzel seksi ve çok kadınsı hoş giyiniyo.
Aria en kısa ve en tıfılları tam uyan diziye bir tek o bence. Karakteri ne tam olarak emin değilim ama şahane bir hocaya aşık :) işi biliyo
Spencer ki favorim zekasıyla çekti beni hemen. En zeki olanı ve ayrıca en zengin. Hatun süper bir şey el atmadığı bilmediği almadığı ödül yok gibi. Fiziği çok hoş ve güzel giyiniyo o da  gayet akıllı mantıklı biri.
Emily sporcu sağlam yüzücü. Dizide en iyi fiziği ve yüz yapısı olan hatun bu. Eşcinsel.Pek bir duygusal.

Diğer dizilerde olduğu gibi bu dizide de kızların ne giydiği çok ilgiyle takip edilliyor. Yabancı bloglarda esip geçiyorlar ama Gossip Girl kadar iddialı oldukalrını söyleyemicem. Hiç de fena  sayılmazlar.


Minik stil ikoncukları  siz de izlemek isterseniz yabancı dizi izle ve dizimag den takip edebilirsiniz.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

14 June 2011

Şortum Nasıl?

LCW aştı kendini ya vallaha aştı. Ne güzel şeyler yapıyo öyle şaşırttı beni bu yaz sezonunda.
Bugün gördüm bu şortu ve hemen aldım daha giymeden götermek istedim. Kalpcikler ,bel çevresindeki danteli ve 25 civarında olan fiyatı ile mest etti beni. Hiç bu kadar kısa şort görmemiştim  mağazalarında :P
Kızlar bütün yaz üniformam olacak olan cici şortumu beğendiniz mi?
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

13 June 2011

Essie van d'go dupe

İlk oje postu ile karşınızdayım  sizinle paylaşmasam olmazdı.Oje bloglarının eline su dökemem tabi bakalım ne diyeceksiniz. Essie van d'go rengine asık olmuştum  resmen görür görmez zaten cok severim bu tonları ebayden almaya karar vermiştim çok önce  ardından yasak gelince kaldı  ama hiç mühim değil artık  ben çakmasını buldum zaten.Farklı ışıklarda cep telefonu ile çekmiş tam yakalayamamış  olmama rağmen  yok anacım van d'go dupe işte tam rengi hem de.
Benim canım dupe ojem :

                                                               Orjinal essie van d'go:

aynen böyle durdu
Veee acıklıyorum fotolardan anladığınız üzere Nirvana 329. Fiyatı ise 1 lira. Nerden alabilirim derseniz ben Ankara'da Tunalı Pasajı içindeki kozmetikçi ve Limon Bazaar'daki kozmetikçiden aldım. Stok yaptım siz de kaçırmayın derim.
Dupemiz hayırlı uğurlu olsun.Bu da benim ilk hem dupe hem oje swatch postum olsun  a dostlar.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

11 June 2011

Final kutlaması alışverişi

Blog sorunlarım ve sonrasında sınavlar finaller ödevler projeler derken çok şükür bitti artık blogumdayım. Çok ihmal etmiştim farkındayım ama döndüm çok şükür.Finallerin bitimi nasıl kutlanırdı tabiki alışverişle.
Mangoda bildiğiniz üzere %60a varan indirim var ama ben  beğendiğim ceketi alamamış olsamda %50 indirim yapmış olan tiffanyden 2 tane elbise kaptım.Aslında soldaki elbiseyi İstanbul'a giderken almıştım onun da kuşağı vardı ama unutmuşum.Kedili elbisem ise yeni.Dayanamadım görünce kedileri :)
İkisini de tanesi 30 liraya aldım peşin. Aklım cekette hala :)

FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

05 June 2011

Flormar 424'ü gördünüz mü?

Yabancı markalarda var ve Flormar bu rengi niye yapmadı hala diye düşünürken yapmış olduğunu gördüm ve hemen aldım bilmem belki de ben daha yeni fark ettim. Tam bir yaz rengi. Flormar kioksların hepsinde var. Çok severim ben bu rengi isminin tanımı nedir tam olarak bilmesemde. Bilen var ise söylesin tabi. Tam yaz rengi akseuarlarda ayrı baylıyorum. Dün alınca hemen yüzüğüm ve bilekliğim geldi aklıma ,şahane uyumlu oldu siz de görün istedim.

Nasıl siz beğendiniz mi yeni ojemizi?
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...