29 October 2011

Cumhuriyet'im Bayramım Kutlu Olsun

Daha neleri görcez bakalım bu gidişattan hiç memnun değilim ve çok endişeliyim. Bunlara rağmen hala nerden geldiğini vatan toprağının nasıl korunduğunu bilen insanlar grubundayım.
Cumhuriyet'i ve kutlamalarını ne olarak görüyorlar çok merak ediyorum. Senin bir soyun ve bunun bir ismi varsa bunun adı"CUMHURİYET"tir galiba bunun farkında değiller. Özgürsen yasan bayrağın üiversiten eğitimin dilin mahkemen hukuk adalet makamların varsa bunun adı "CUMHURİYET"tir. Pardo pardon bunların hepsi "CUMHURİYET" sayesindedir.
Şükürler olsun böyle şanlı bir bayramım şahane bir kahramanım ve geçmişim var.
Gün bayram günüdür nasıl kidini bayramlarda mesaj atıyosanız bugün de mesaj atmalısınız telefonlarınızdan Milli Bayramımız kutlu olsun diye.
Daha anlaşılır dilde olacaksa birilerinin anlayacağı dilden yazmam gerekirse  Yarabbi yokluğunu başka rejimi ve kutlanmadığı kıymetinin bilinmediği günleri  göstermesin.


Yaşıyorsam özgürce Cumhuriyet sayesinde.Toprak için bayrak için vatan için gönüllü canlarını feda eden (edilen) şehidlerimin ve bütün şehidlerimin ruhu şad olsun.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. ağzına sağlık canım benim. bayramın kutlu olsun....

  http://sevalvemoda.blogspot.com/2011/10/cumhuriyetimiz-88-yasnda-kalbimizde.html

  ReplyDelete
 2. Harika bir post olmuş.
  Ellerinize sağlık.

  Allah birliğimizi ve bütünlüğümüzü korusun. Vatan ve Cumhuriyet çok değerli benim için. Bir kaç gün önce gerçekleştirdiğim Anıtkabir ziyareti sırasında Vatan toprağının ne kadar zor kazanıldığını daha iyi anladım. Hayatta dayanamayacağım tek şey bu toprağın bütünlüğünün bozulması olur. Kardeşçe nice Cumhuriyet bayramları kutlamak nasip olsun inşallah. Ülkemiz bir an önce hem iç hem dış düşmanlardan arınsın. Başka bir dileğim yok.

  Cumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun.

  ReplyDelete
 3. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun . her kelimesine katılıyorum yaşasın CUMHURİYET

  ReplyDelete
 4. Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun her zaman kutlamayı nasip etsin Allah..

  ReplyDelete
 5. Harika olmuş bu post ;((( nice bayramlarımız olucak inşallah ...

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...