11 October 2011

Antonio Banderas Parfümleri

Yabancı kadın ünlüler kozmetik işine  el atar da erkekler eksik kalır mı hiç. David Bechkam'dan sonra parfümlerini çok beğendiğim bir adam artık  benim için Antonio. Gerçi Seda Sayan'dan dolayı antipatik gelmeye başlamıştı bana.
 Tesadüfen sevgili kozmetik marketim vazgeçilmezim Rossman'da deodorantını denedim ve çok beğendim. Ufak bir araştırma yapınca hiç de fena yorumlar olmadığını gördüm. Bence  başarılı  kokular taklit değil ve gayet güzel.
En çok beğendiğim ise Blue Sedection olanı. Parfüm  fiyatları ise en fazla 50tl, deodorantları 15tl. Blue deodorantı denemenzi öneririm. Çok hoş bir koku deterjan ile çiçek arası sanki. Rossman'a bakın derim. Strawberry de bile bu fiyatta değil en ucuzu Rossman.
Pembe olanı ise My Princess  De Luxe  Beauty bloğuna bakıp yorumunu görebilirsiniz.
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. Hep bayanların parfümlerini duyuyordum, erkeklerin çıkardığını senden öğrendim, acaba nasıl ki merak ettim :))

  ReplyDelete
 2. Kadınlara alışmıştık ama ünlü erkeklerin de parfüm çıkarması pek ilginç geldi bana :) hem kadın hem erkek için olması da ayrı iddialı geldi bana tatlım :)

  ReplyDelete
 3. Dediğin gibi tatlım Antonio Banderas parfümleri çok hafif, çok hoş kokular. Kokuları biliyordum da pahalı sanıyordum baktım gerçekten 40-50 lira en fazla. Hemen mavi olanından siparişimi verdim :)

  ReplyDelete
 4. pemde olan sipirit çok güzel bir koku.fiyatına göre baya kaliteli ve kalıcı bence

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...