24 August 2011

Protesto: ODTÜ YOL OLMASIN

Bütün derdini tasasını görevini  unuttu herşeyi dört dörtlük yaptı Avrupa'nın Belediye Başkanı sıra Odtü'ye geldi. Bu ülke tarihini kendisi yazdı. Bunun da en iyi temsili başlı başına bir  eğitim gururu olan Odtü, senin  saçma sapan ego tatmini ben diyorum olacak diyen kabadayı zihniyete teslim etmez kendini.Asi(yiz)dir çünkü zorbalığa bağnazlığa gericiliğe yaptırımlara hiç paye vermedi vermezde. Ne aslanlar ne çınarlar devrildi ama yine Odtü "ODTÜ" olmaktan vazgeçmedi. HOCAM
Sen ve senin gibi oturduğu koltuğu ancak gövde gösterisi olarak kullananlar  o okulun hep dışında kaldınız ve hep dışında kalacaksınız. Önünden geçip gidebildiniz  ancak. Bu yetmemiş olacak ki yolu içinden geçirmeye teşebbüs ettiniz.Yol yapmak Odtü'den yol geçirmekle Odtü'lü olunmaz. Ruhunua Odtü havası bir girdimi başka bakarsın başka düşünür başka sorgularsın. Bunu da Ancak yaşayan anlar çünkü o okulda sadece okunmaz yaşanır.
Ha bu arada Ankara'nın temiz havasının kalbidir Odtü  ve Odtü Ormanları hocam .

Destek vermek isterseniz buyrun hocam.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

8 comments:

 1. Çok güzel bir yazı olmuş, ben de imzaladım :)

  ReplyDelete
 2. Ne guzel yazmissin. Odtu'lu nasil hissedilir'i cok guzel anlatmissin. Bir Odtu'lu olarak hemen ben de imzaliyorum

  ReplyDelete
 3. Esirger miyim ODTU'mden destegimi!

  ReplyDelete
 4. Katiliyorummm hassas duygularını da destekliyorum

  ReplyDelete
 5. aaa. oddü, kardeş üniversitemm benim..çok güzeldir, haksızlık yapmayın oddüme( ben de bir beytepeliyimdir ama oddü kampüsünde de az zamanım geçmedi..)

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...