12 August 2011

İsterseniz Ücretsiz Yardım: thehungersite.com

Durumun ne kadar ciddi önemli ve acil olduğu ortada. Keşke bundan once önlemler alınıp gerekli yardımlar toplanabilseydi ama maalesef buralara kadar geldi sonuç.Ancak benim dikkat çekmek istediğim bir konu varki o da şu lütfen  uluslararası alanda yardım yapmaya yetkisi olup olmadığını bilmediğiniz kuruşlara para aktarımı yapmayanız. Türk Diyanet Vakfı  Kızılay Tobb ve Tika ile iş birliği yapmış bulunmaktadır. Yardım filosu gönderme yetkısı  Türk Kızılayı'na aittir. Diyanetin sayfasına girip en doğru bilgileri alabilirsiniz. Daha önceki yaşadığımız gibi sömürülmeyelim.

Bu site ise  bu anlamda yapılmış en kolay en cabuk ve ücretsiz şekilde ( isterseniz alışveriş de yapabılırsınız ama ben hiç denemedim) yardım edebileceğiniz bir site. Sadece bir tıkla yardımın gitmesine katkıda bulunabilirsiniz. Gün  içerisinde ne kadar tıklarsanız o kadar çok sponsorlar tarafından destek alacaklar demektir üstelik dünya çapında ihtiyacı olan her bölge. İster sık kullanılanlara ekleyin ister her bloğunuzu facebook sayfanızı açtığınızda tıklayın. Sadece düzenli olarak yapılması gereken  ve bir kaç saniyenizi  bile almayacak yardım şekli.
Ne kadar çok yayarsak o kadar iyi olur kanısındayım.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. Herkes duyarlı olmalı ,bilgilendirme için teşekkürler...

  ReplyDelete
 2. Teşekkür ederim kova kadını :) her zaman tıklayacağım , yardım edebilirsek ne mutlu bize , umarım herkes duyarlı olur

  ReplyDelete
 3. Bilgilendirme için çok teşekkürler canım, bende bloga koyucam hemen ;))

  ReplyDelete
 4. faccebook ta yayınladım sayfanı bir mahzuru yok değilmi .aydınlattığın için teşekürler..

  ReplyDelete
 5. @ lilanur: rica ederim.

  @ uysalanne: umarım annecik cok minik ufak bir yardım

  @ j.d.: cok iyi olur valla.

  @ cılgın mevdoş: tabiki bir mahzuru yok. rica ederim sosyal sorumluluk hepimizin görevi

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...