29 June 2011

Pretty Little Liars

Gossip Girl gibi  hatunların bol olduğu diziler fena revaçta. Bir ara The Hills favorimdi şimdi junior boyları olan pretty little liars izliyorum. Konusu diğer dizilerden farklı biraz gerilim biraz dram biraz aşk biraz polisiye. Junior boyları dediğime bakmayın siz güya daha 16 olmaları lazım ama nerde taş gibi hatunlar kast ajansdakiler acaba hiç farkında değil mi çok merak ediyorum.

İzlemeyenler hiç bilmeyenler için konu şöyle: 4 + 1 yakın kız arkadaş. +1 çünkü bir tanesi adı Allison öldürülüyo ve bunu geri kalan 4 saf çözmeye çalışıyo ve bu sırada kızların başlarına gelenler yaşadıkları falan filan :)
Karakterlerimiz şöyle soldan sağa:
Hanna  -Ashley Benson,  Aria-Lucy Hale, Spencer- Troian Bellisario ve Emily Shay Mitchell
Hanna erkekler konusunda bence en uzman olanı.Güzel seksi ve çok kadınsı hoş giyiniyo.
Aria en kısa ve en tıfılları tam uyan diziye bir tek o bence. Karakteri ne tam olarak emin değilim ama şahane bir hocaya aşık :) işi biliyo
Spencer ki favorim zekasıyla çekti beni hemen. En zeki olanı ve ayrıca en zengin. Hatun süper bir şey el atmadığı bilmediği almadığı ödül yok gibi. Fiziği çok hoş ve güzel giyiniyo o da  gayet akıllı mantıklı biri.
Emily sporcu sağlam yüzücü. Dizide en iyi fiziği ve yüz yapısı olan hatun bu. Eşcinsel.Pek bir duygusal.

Diğer dizilerde olduğu gibi bu dizide de kızların ne giydiği çok ilgiyle takip edilliyor. Yabancı bloglarda esip geçiyorlar ama Gossip Girl kadar iddialı oldukalrını söyleyemicem. Hiç de fena  sayılmazlar.


Minik stil ikoncukları  siz de izlemek isterseniz yabancı dizi izle ve dizimag den takip edebilirsiniz.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

4 comments:

 1. Ben izledim bu dizinin ilk sezon tüm bölümlerini,hatta bölümler çıktıkça indirip baya sıkı takip ediyordum ama sezon finalinden sonra üzüldüm yaa çok da heyecanlı bitmişti hatırladığım kadarıyla . Çoğu dizim gibi bunun da yeni sezonunu iple çekiyorum :D Bu dizinin bir özelliği de bölümler ilerledikçe heyecan artıyor ve dizi daha güzel oluyor bence :))

  ReplyDelete
 2. tatile girdim :) kaçan dizilere göz atma zamanı geldi :)
  önerin için teşekkürler :)

  ReplyDelete
 3. bu aralar dizi arayışındaydım. Merak ettim izleyeceğim. teşekkürler:)

  ReplyDelete
 4. bu dizi kitaptan uyarlama=))sara shepard sevimli küçük yalancılar.kitabın ilk serisi sanırım 3 seri şeklinde(yanlışsam düzeltin) ben daha kitabı btrmdğm için diziye başlayamadm kitaplar btsn bende başlıcm en kısa zamnda tatilde dizi seyretmk yerine kitap okuyablyrum sadece.

  http://ladygirl-sunshine.blogspot.com/

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...