31 May 2011

Şansım mı döndü ne?

Bu güne kadar ne badireler şansızlıklar atlattım anlatsam bu kadar da olmaz dersiniz ama iki seferdir tam tersi durumlar yaşıyorum özellikle alışveriş konusunda. Yasak kargom gelmişti ya önceki postumda belirtmiştim ona ilaveten 2 ayı geçmiş olan ümidi kestiğim ebay kargom geldi yine yasak olan 88 nude makyaj paleti ile :) fakat blogda  sorun olduğu için fotoyu ekleyemedim sunucu tarafından reddedildi deyip duruyo
Aşkta kaybeden kumarda kazanır derler ya doğru galiba.Kumar  oynar gibi oynuyorum gümrükle yasak olan kargolarım geliyo tek tek :)

Maalesef
1.kumanda panelime giremiyorum ama bloglara yorum yaz yazan  yerin altında bağlantı oluştur var ya ordan post yazabildiğimi şu an tesadüfen öğrenmiş buluyorum :)
2. resim ekleyemiyorum
3. bazı bloglara yorum yazamıyorum
4. bloga girmek için hesabım hiç açılmıyo artık bloglara yorum yazarken açabiliyorum sadece

Biraz da olsa şansım döndü sanki ama aşkta kazanan olmayı tercih ederim :P
Ve son olarak çözümü olan varsa bana yazsın lütfen yorumalrı takip edebiliyorum en azından mailden de olsa  :( FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

5 comments:

 1. valla gözün aydın canım gümrüğe girmeden gelmişler ya gerisi boş.. Aşkta takılmadan gümrüğe falan gelir merak etme sen ;)
  Bu arada internet explorer, chrome,mozilla hangisini kullanıyorsun canım ?

  ReplyDelete
 2. insallah gelir aşk da :) explorer kullanıyorum

  ReplyDelete
 3. Uzmanın biri bana hayatımıza giren ve çıkan herkesin bir görevi var giriyorlar ve görevleri bitince çıkıyorlar.GİDENE GÜLE GÜLE yeni aşklara yelken açmak en iyisi.kargona sevindim gözün aydın.

  ReplyDelete
 4. explorerda ben de yorum yazamama sorunu yaşıyorum ama mozilla sorunsuz çalışıyo.. bi dene istersen =)

  ReplyDelete
 5. Şuan aynı sorunla karşı karşıyayım bloğuma resim yükleyemiyorum.Sen nasıl çözdün acaba bu sorunu :(

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...