17 January 2011

AŞK

Yelken rüzgâr istiyor
Bırak dolsun,

Yum gözünü, aç gönlünü
Ne olursa olsun
Mademki seviyorsun.

                                 Özcan Yalım
FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

9 comments:

 1. Sal gitsin o zaman arkadaşım:)))

  ReplyDelete
 2. @ ballı lokmam, ugruna salıp gideceğim biri olsa hemen :)

  ReplyDelete
 3. ee kovalar da deli biraz zaten:)

  ben de kovayım sal gitsin durumlarını çok yaşadım:)

  ReplyDelete
 4. EVRENE GÜZEL MESAJLAR GÖNDER CANIM HAYAL ET EN KISA ZAMANDA OLUR.BENDE HEP AHKAM KESEN LAFLAR YAZIYORUM AMA DENE DE GÖR BİR ZAMANLAR BİR YAŞAM KOÇUNA GİTMİŞTİM O HAYALİNDE NE İSTERSEN ONU GÖZÜNÜN ÖNÜNE GETİR SENİNMİŞ GİBİ HAYAL ET DEMİŞTİ BENDE ÖYLE YAPTIM BU SEVGİLİ OLABİLİR EŞYA OLABİLİR BİR EV OLABİLİR İSTEĞİNE BAĞLI SENDE ÖYLE YAP GÖRECEKSİN BAK OLACAK SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM SANA

  ReplyDelete
 5. @ çılgın mevdoşum, olumlama quantum cok meraklı oldugum alanlar. hep yapıyorum ama sanırım sadece istemek değilde bunun için uygulama yapmak gerekıyo. değişik insanlar tanımak yeni ortamlara girmek lazım olumlama yapıp oturdugum yerden gelmesini beklemek sanırım pek işe yaramıyo.
  yanlışım varsa düzelt lütfen.

  ReplyDelete
 6. kova kadınıyım seninle bir deneyimimi paylaşmak istiyorum. geçen sene yaklaşık bu zamanlarda ben de öyle artık sevebileceğim biri olsun istiyorum diyordum. bir arkadaşımın yardımıyla kalbimi güzelliklere açtım meğersem ben bilmiyormuşum kapalıymış...öncelikle hayatımda nasıl biri olmasını istiyorsam alışveriş listesi gibi liste yaptım, burcuna varıncaya kadar listeledim. o listeyi her gün okudum usanmadan. sonra hergün 2-3 kere kalbime parmaklarımla minik minik dokunmayla karışık vurarak ben artık güzel kalıcı bir ilişkiye hazırım kalbimi aklımı, mantığımı sonuna kadar açtım, kapılarım artık açık dedim bunu bıkmadan olmaz ki bişey demeden yaptım, hep güzel düşündüm, hayatımda biri varmış gibi hareket ettim. ve 1 ay içersinde sevdiceğimle birlikteydim.şimdi de 5 şubatta nişanlanıyoruz. lütfen güzel düşün (pembelere düşkünlüğüm bu inançtandır)
  sevgiler...

  ReplyDelete
 7. @ capriceline, hemen uzuuuuunnnnnca bir liste yazıyorum :)kalbe vurma işini ilk defa duydum uygulucam ve gelişmelerden haberdar etcem seni.
  hadi bakalım hayırlısı :)

  ReplyDelete
 8. kova kadını canımcım heyecanla bekliyorum ben de...

  ReplyDelete
 9. bende deneyeceğim.
  nerde kağıt kalem?

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...