03 November 2010

İncelmeye Yardımcı

Efenimm sevgili bloger zevzekden sonra şimdi sıra benim deneyip beğendiğim ve cok memnun kaldıgım ilacımda.

Öncelikle bu karısım doktor Ender Saraç  onaylıdır kendi kitabından,sitesinden  alınmıstır ve en önemlisi benim tarafımdan tavsiye ettiğim kişiler tarafından denenmiş olup harıka sonuc alınmıstır.
Bu karışımı belki göreniniz duyanınız vardır sitelerde çok dalanıyo çünkü.Karışım şöyle:                                     
1 tatlı kaşığı susam yağı
8-10 damla portakal yağı

4-5 damla kekik yağı
3-4 damla biberiye yağı
Kullanımı:  Karışımı bir kapta ölçülerine bağlı kalarak ( ben mesela 4-5 damla kekik yağı demiş ya 5 damla olrak alıyorum.Portakalı 10 damla ve biberiyeyi 4 damla) karıstırıyosunuz.Ve özellikle yağlı, kalın ve selülitli bölgelerinize iyice yediriyosunuz. ( bel çevresinde inanılmaz sonuc aldım ben)
Sonra mutfak streçiyle sıkı sıkı sarıyosunuz.( belinizin biraz üstünden başlayarak popo kısmnını kaplayacak sekılde sardım)
Yaklaşık bir saat tempolu yürüyüş yapın( sardıktan sonra üzerine dar body falan giyin hareket ettilkçe tempolu olacağı için ve ben yürüyüsten sonra parklarda olan aletleride kullanmıstım o yüzden toplanabiliyo)
Yürüyüşten sonra eve geldiğinizde duşa girin.duşta bir elinizle yağ sürdüğünüz bölgeyi tutarken diğer elinizle hızlı hızlı ve bastırarak (kabak lifi ile keselemiştim ben bir taşla iki kuş niyetine hem yaglar gitsin hem pürüzler) masaj yapın.
Birazcık da tuzu azaltarak ( tuz yağı dokusunun kopmasına engel oluyo) üç hafta  içinde ( öyle diyo ama ben düzenli haftada üc bazen dört gün yaptım iki haftada bile gözle görülür farkım oldu) kalın bölgelerinizde rahatlama göreceksiniz.


Benim uyguladığım aynen böyle. daha sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Not: toplamda en fazla 20 lira gibi bir fiyat ödeyeceksiniz.Kekik yağı en pahalı olanı Watsonsalrda 12 civarlarında ben Optimum giriş kattaki kızdan aldım 5 lira diğerleri uygun fiyata. FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

No comments:

Post a Comment

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...