31 October 2010

Batıkent Sosyete Pazarı Yüzüklerim 1

Bir insanın kendine sözü hiç geçmezmi vallaha geçmiyo. Bu sefer hiçbir şey almıcam sadece bir bakıcam dedim yine dayanamadım aldım.İnsanın takıntısı olması böyle bir şey herhalde fiyatlarıda uygun olunca dayanamadım napim.Çakma Mac ürünleri gerçekmiş gibi satan ve attığı yalana kendiside inanan kıza sinir olsamda ordan geçmek zorundayım maalesef  yüzüklerime ulaşabilmek için.

Batıkent sosyete pazarı her Cuma ve Pazar kuruluyo diğer bloglardan öğrendiniz artık. İnanılmaz güzel şeyler bulabileceğiniz harika bir pazar tam stress atmalık. Uzun lafın kısası işte aldığım yüzükler ve tanesi 5 lira.


FACEBOOK II TWİTTER II İNSTAGRAM II PİNTEREST II GOOGLE+

6 comments:

 1. bir kova kızından diğer kovaya merhabalar :)
  ben de batıkent pazarına yazları sık uğruyordum ama artık hiç birşey getirmiyorlar , sıhhıye herzaman tercihimdir , çeşit ve kalite açısından:)

  ReplyDelete
 2. 2. yüzüğü çok beğendim ama İstanbul'dayım batıkent pazarımız yok bizim :(

  ReplyDelete
 3. hoş geldin kova kadınım. topluyacagım hepinizi buraya. sıhhıye pazarına da ben uzun zamandır ugrayamıyorum dersimin en yogun oldugu gün maalesef ama aklıma gelmişken haftaya gideyim.
  sıhhıye pazarı iyi hoş da cok kalabalık ya. ezılıyorum ben orda.

  moda kusumm İstanbulda ne pazarlar var duyduyca ben burda deli oluyorum.
  eminim daha guzelerini bulursun zaten aldıgıms atıcı ıstanbuldan mal aldıgını söylemişti.

  ReplyDelete
 4. evet sıhhıye için herkes aynı şeyi söyluyor :) mğle tatilinde çalışanlar da toplanınca kadınların arasında ezilmeden hayatta kalmak beceri istiyor :)

  ve evet pek çoğu istanbuldan aldıklarını ve oradakı pazarlara gittiklerini söyluyorlar,buranın özenilcek yanı yok asıl biz oraya özenelim:)

  ReplyDelete
 5. batıkent pazarı yarın açıkmıdır ki

  ReplyDelete
 6. 2012 ve yıne cuma ve pazarları acık bende cok beegnıyorum yuzuk bolumu harıkA,en arkada taytcı bır kız war onada bakmanı tavsıye ederım guzel malları war..makyaj malzemelerıne bakmıyorum bile çakma oldukları oyle bellıkı elbet vardır ıclerınden guzelmıs denılebılcek bısı ama tek tek kım urascak onunlA..

  ReplyDelete

Bunlara da göz atabilirsiniz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...